- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11814 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Kemal Ağralı, “dünya barışı içindir ve insanlık içindir’’

23 Ocak 2018 - 1 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Kemal Ağralı, “dünya barışı içindir ve insanlık içindir’’
Kemal Ağralı, “dünya barışı içindir ve insanlık içindir’’

Vatan Partisi İl Başkanı Kemal Ağralı, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Suriye’nin kuzeyindeki harekatı, ‘’Yerindedir ve zamanındadır. Türkiye meşru savunma hakkını kullanmaktadır. Harekat Türkiye’nin ve Suriye’nin toprak bütünlüğü içindir. ABD’nin Suriye’nin kuzeyinde, terör örgütlerini kullanarak kurduğu ‘’Terör Ordusu’’ Fırat’ın Batısından ve Doğusundan temizlenecektir. Harekat bu açıdan dünya barışı içindir ve insanlık içindir’’ dedi.

ABD ve piyonları zor durumdadır. ABD, PKK/PYD’ye 5bin tı silah vererek kurmaya kalktığı sözde Sınır Ordusunu 48 saat içinde savunamaz duruma düşmüştür. Askeri Harekat için koşullar uygundur, başarı ve zafer bizim ellerimizdedir. İç cepheyi sağlam tutmalıyız. Çünkü iç cephe belirleyicidir. Vatan Savaşına Saray Savaşı çamuru atan bozguncu faaliyetlere izin vermemeliyiz. Bu saatten sonra düşmanın kara propagandasına kapılmak, gaflet ve delalet olmaz, ihanet olur. Türk Ordusunun başarısı için birlik halinde, bütün imkan ve gücümüzü fedakarca ortaya koymalıyız. İktidara düşen görevde, iç cepheyi daha da pekiştirmek için, kutuplaştırıcı değil, milletin güçlerini birleştiren siyasetler izlemesidir.

Yüreklerimiz kahraman Mehmetçikle birlikte çarpıyor. Türk Silahlı Kuvvetlerine olan güvenimiz her zamankinden daha da güçlüdür. Ordumuzdan zaferler bekliyoruz. Vatan Partisi olarak vatan savaşının merkezindeyiz ve ön cephesindeyiz. Devletçe ve milletçe bütün vatan güçlerini, bütün siyasal partileri sendikaları ve demokratik kitle örgütlerini vatan savaşında birliğe davet ediyoruz.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar