- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11814 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Kaymakam Salih KARABULUT İYİ Parti Erenler’i ziyaret etti

22 Mart 2018 - 27 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Kaymakam Salih KARABULUT İYİ Parti Erenler’i ziyaret etti
Kaymakam Salih KARABULUT  İYİ Parti Erenler’i  ziyaret etti

Erenler ilçe Kaymakam’ı Salih KARABULUT  İYİ Parti Erenler ilçe Başkanlığına iadeyi ziyarette bulundu.

 Erenler ilçe Kaymakamımız Salih KARABULUT daha önce kendisini ziyaret eden İYİ Parti Erenler ilçe Başkanlığına iadeyi ziyarette bulundu.

 Sıcak ve samimi ortamda Erenlerin Problemleri tartışıldı ilçe Başkanı Şemsettin DUMAN Kaymakam Karabuluttan Erenler ile ilgili 4 talepleri olduğunu söyledi.

İlçe Başkanı DUMAN ın Talepleri Şöyle sıraladı

Öncelikle İlçemizde NOTER eksikliği buna bağlı olarak 1 hakimin olmaması ilçe seçim kurulu ile ilgili problemler için vatandaşın Karaman a gitmek zorunda bırakıldığını söyledi

 Daha sonraki problem ilçemizde hatta ilimizde yoğum bakım ünitesi yetersizliği sebebi ile yoğum bakım hastalarının il dışına sevk edildiğini şehir hastanesinden daha önemli olarak bir yoğum bakım ünitesinin yapılması gerektiğini dile getirdi.

İlçemizde bir üniversitenin veya bir bölümünün olmaması sebebi ile ilçemizin merkez ilçe olma özelliğini kaybetmek üzere olduğunu belirtti

Kaymakam KARABULUT’ tan bu konularla ilgili destek beklediğini söyleyen ilçe Başkanı DUMAN Ziyaretinden dolayı teşekkür ederek çok memnun olduklarını ve Erenler için bir çivi çakan herkesin yanında olduğunu dile getirdi.

 Erenler ilçe Kaymakamı KARABULUT bu sorunlar ile ilgili girişimlerinin olduğunu sizlerin’de desteği ile bu sorunları halletmeye çalışacağını ve Herşey Daha  İYİ olucak inşallah dedi.

İYİ PARTİ ERENLER İLÇE BAŞKANLIĞI ;

‘’Anlat Muhtarım Dinleyelim’’ Projesine Erenler Merkez, Hacıoğlu ve Dilmen mahallesi muhtarlarına ziyaretlerine devam ediyor.

Erenler merkez mahallesi muhtarı Basri ÜÇCAN, Hacıoğlu mahallesi muhtarı Hüsnü KARPUZ ve Dilmen mahallesi muhtarı Münür EYÜBOĞLU ile bilgi alış verişinde bulunan ilçe Başkanı Şemsettin DUMAN ve Yönetim kurulu üyeleri muhtarların tecrübelerinden istifade etmek için dinlediklerini ifade eden Şemsettin DUMAN mahalli idarelerde muhtarların çok önemli görev üstlendiklerini belirterek,

Zaman zaman kendilerini ziyaret edeceğini dile getirdi. 3 muhtara’ da ayrı ayrı teşekkür eden ilçe başkanı Şemsettin DUMAN projemiz kapsamında çalışmalarımız devam edecektir dedi.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar