- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11814 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

KARGENÇ Kulübüne İspiroğlu’ndan Tam Destek

12 Aralık 2016 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»KARGENÇ Kulübüne İspiroğlu’ndan Tam Destek
KARGENÇ Kulübüne İspiroğlu’ndan Tam Destek

KARGENÇ’ten Teşekkür Ziyareti

Karasu Gençlik Sanat ve Spor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ersel Aydın, Yönetim Kurulu ve Kulüp Üyeleri, Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu’nu makamında ziyaret ettiler.

11-14 Kasım tarihleri arasında Çek Cumhuriyeti’nde organize edilen Uluslararası Spor müsabakalarına davet edilerek ülkemizi başarılı bir şekilde temsil eden KARGENÇ Kulüp Yönetim Kurulu Başkanı Ersel Aydın, Yönetim Kurulu ve Kulüp Üyeleri, Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu’na göstermiş olduğu ilgi, davranış ve desteklerinden dolayı plaket sundular.

karasudan1

“Yeni Projeler Sunuldu”

Desteklerinden dolayı Başkan İspiroğlu’nu ziyaret ettiklerini dile getiren Karasu Gençlik Sanat ve Spor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ersel Aydın; “Karasu’nun geleceği adına yapılan tüm çalışmalara destek veren ve bunun takibini yakından yapan Belediye Başkanımız Sayın Mehmet İspiroğlu’na, kulüp yöneticilerimiz ve üyelerimiz ile birlikte teşekkür ziyareti düzenledik. Ziyaret esnasında hazırladığımız yeni projelerimizi de kendisine sunduk. Hazırladığımız projelerle artık tanınan ve aranan bir kulübüz. Bu şekilde başarılara imza atmamızdaki en büyük sebeplerden birisi hiç kuşkusuz Başkanımız Mehmet İspiroğlu’dur. Kendisine KARGENÇ Kulübü adına teşekkürlerimizi sunarım” dedi.

BLD_6498.JPG görüntüleniyor

BLD_6500.JPG görüntüleniyor

BLD_6515.JPG görüntüleniyor

BLD_6518.JPG görüntüleniyor

BLD_6519.JPG görüntüleniyor

BLD_6521.JPG görüntüleniyor

BLD_6529.JPG görüntüleniyor

“İspiroğlu’ndan Tam Destek”

Karasu Belediyesi olarak Sanat, Spor ve geleceğimize yönelik başarılı tüm çalışmaların destekçisiyiz diyen Başkan İspiroğlu; “Kulübümüz, hazırladığı ve hayata geçirdiği projelerle başarısını ispatlamış bir kulüptür. Geçtiğimiz ay Çek Cumhuriyetinde düzenlenen “Euroijada” Spor Oyunlarında Ülkemizi güzel bir projeyle, başarıyla temsil ederek ismimizi dünya çapında duyurdular. Bizler bu tür çalışmalara her zaman destek veren ve sosyalleşmeye açık olan bir belediyeyiz. Geleceğimiz adına yapılan tüm çalışmaların sonuna kadar arkasındayız. Kulübümüzün başarılarının devamını diler, gerçekleştirdikleri ziyaretten dolayı memnuniyetimi bildiririm” dedi.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar