Dolar : Alış : 8.2694 / Satış : 8.2843
Euro : Alış : 9.9576 / Satış : 9.9755
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya25°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11855 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Karasu Bayrama Hazır

26 Ağustos 2017 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Karasu Bayrama Hazır
Karasu Bayrama Hazır

Karasu Bayrama Hazır

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, Kurban Bayramı dolayısıyla alınacak tedbirler için koordinasyon toplantısı düzenledi.

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, Kurban Bayramı öncesinde, Başkan Yardımcıları ile bir toplantı gerçekleştirdi. Karasu Belediyesi’nde yapılan toplantıda, bayram boyunca hizmetlerin aksamaması için alınacak tedbirler görüşüldü. Toplantıda, bayram boyunca vatandaşların ve ilçeye gelen misafirlerin yaşayabileceği olumsuzluklar ele alınarak incelendi ve bu olumsuzlukların yaşanmaması için gerekli çalışmalar başlatıldı.

“Aralıksız Hizmet”

Toplantı sonunda açıklamada bulunan Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu; “Yaptığımız toplantının amacı, Kurban Bayramı’nda ilçemizde bulunan vatandaşların huzur içinde bayramlarını geçirmeleri için ek önlemlerin alınmasına yönelikti. Bu sene Kurban Bayramı 30 Ağustos Zafer Bayramı ile birleşince 10 günlük bir tatil ortaya çıktı. Bu süre zarfında ilçemize çok sayıda misafirin geleceği düşüncesindeyiz. Yaşanabilecek aksaklıkları önlemek için çalışmalarımızı başlattık. Bayram boyunca Temizlik İşleri Müdürlüğümüz, Fen İşleri Müdürlüğümüz ile Zabıta Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz 24 saat hizmet verecekler. Kurban bayramı tatilinin uzun olması dolayısıyla ilçemizin nüfusunun önemli ölçüde artacağını düşünüyoruz, dolayısıyla da yaşanacak yoğunluk nedeniyle vatandaşlarımızın mağdur olmaması için Karasu Belediyesi olarak ek önlemler alıyoruz. Her birimden nöbetçi ekipler bayram sürecince halkımızın huzuru için görev yapacaklar” dedi.

Ayrıca, bayram süresince Karasu Belediyesine ulaşmak isteyen halkımız 718 12 00 nolu hattımızı 24 saat süre ile arayarak veya 0530 634 06 54 nolu WhatsApp hattımıza 24 saat süre ile mesaj bırakarak şikâyet ve taleplerini bildirebilecekleri açıklandı

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar