Dolar : Alış : 8.2694 / Satış : 8.2843
Euro : Alış : 9.9576 / Satış : 9.9755
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya20°CÇok Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11845 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Kadir Albayrak’ın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı;

18 Mayıs 2018 - 1 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Kadir Albayrak’ın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı;
Kadir Albayrak’ın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı;

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı;

19 Mayıs, Ebedi Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün Milli Mücadelenin ilk ateşini yaktığı ve Yüce Türk Milleti’nin küllerinden yeniden doğdu şanlı bir destanın başladığı tarihtir.

1919 yılında, işgal altında olan İstanbul’dan, Bandırma Vapuru’yla Samsun’a giden Yüce Önder Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşlarıyla birlikte milli mücadeleyi başlatmış, Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni kurmuş, kazanılan zaferlerle yurdumuzu düşman işgalinden kurtarmış, Cumhuriyet’i kurmuş, çağdaşlaşma ve kalkınmaya yönelik devrimleri hayata geçirmiştir.

“Bütün ümidim gençliktedir” diyen, Yurdumuzun Kurtarıcısı Mustafa Kemal Atatürk, Türkiye Cumhuriyeti’nin, ilke ve devrimlerinin kalıcı ve devamlı olabilmesi için bu büyük mirası geleceğe umutla bakan gençlere emanet etti.  Ebedi Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün yolundan yürüyen, yüzlerini aydınlık yarınlara çeviren, her yaştan Cumhuriyet nesilleri olarak, Ata’mızın bize armağan ettiği bu güzel yurda sahip çıkacağımıza ve ülkemizi muasır medeniyet seviyesinin üstüne çıkaracağımıza söz veriyoruz.

Ebedi Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün çağdaş fikirleriyle her zaman genç kalan, her yaştaki Cumhuriyet sevdalısı yurttaşlarımızın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyorum.

Kadir ALBAYRAK

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar