- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11814 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

İYİ Parti’de Sakarya’nın Genel Merkez’deki Ümit-i

05 Nisan 2018 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»İYİ Parti’de Sakarya’nın Genel Merkez’deki Ümit-i
İYİ Parti’de Sakarya’nın Genel Merkez’deki Ümit-i

İYİ Parti’de Sakarya’nın Genel Merkez’deki Ümit-i

İYİ PARTİ GENEL MERKEZİ’NDE SAKARYALI ÜMİT DİKBAYIR GİK(GENEL İDARE KURULU) ÜYESİ OLDU

İYİ PARTİ Serdivan İlçe Başkan Yardımcısı  Makina Mühendisi S.İskender ALABACAK

İYİ Parti Genel Merkezi’nde 80 Asil GİK Üyesi arasında SAKARYALI Ümit Dikbayır’ın yer alması; Sakarya’nın yerel ve genel seçim dönemlerinde Genel Merkez’in rüzgarını,coşkusunu,desteğini,maddi ve manevi birikimini arkasına alması anlamına gelmektedir. Seçim dönemlerinde TÜRKİYE’ye mal olmuş merkez ve kitle partisi olma iddiasıyla yola çıkan İYİ Parti Genel Merkezi’nde GiK üyesi bulunduran illerin seçim atmosferi heyecanını, coşkusunu ve stratejisini gerçek zamanlı olarak Genel Merkezle birlikte paylaşacağı yadsınamaz bir gerçektir. Bu bakımdan Sakarya, IYİ Parti çatısı altında Ümit Dikbayır in temsili ile yer alan şanslı illerden biri olacaktır.

25 Ekim 2017 den bu zamana kadar olan il ve ilçe teskilatlanmalari ile olağan kongreleri ve nihayetinde kurultaya kadar yapılan çalışmalarda Ümit Dikbayır ve Hüsamettin Atasever maddi manevi fikri ve fiziki katkılarda bulunarak yeni kurulan İYİ Parti yi Kurultay da devleşen destanlaşan bir dava partisi haline dönüşümünde katkı sağlamışlardır.

Tüm bu süreçte gerek teşkilatlanma ve il binası açılış organizasyonu, gerekse ilçe,il olağan kongreleri ve son olarak 1 nisan 2018 tarihinde gerçekleşen Olağanüstü Kurultay’a kadar… Ümit Dikbayır ve Hüsamettin Atasever süreci finanse ederek gerçekleştirdikleri etkinliklerde ve kongrelerde hiçbir maddi katkı sağlamaksızın kendilerine muhalefet eden  kişilere siyasi olgunluk, tevazu ve anlayış göstermişlerdir.

Tüm bunlara rağmen geçen bu süreçte taşın altına elini koymaksızın yapılan tüm siyasi faaliyetlerde maddi,manevi fikri ve bedeni katkı koymayan kişilerin hariçten gazel okuması kaçınılmaz olacaktır.

Tüm siyasi muhalefetlere, olumsuz eleştirilere rağmen Sakarya İl Teşkilatı gerçekleştirdiği teşkilatlanmada, Olağan Kongre’de, siyasi faaliyet ve etkinliklerde, Olağanüstü Kurultaya katılımda GiK üyesi Ümit Dikbayır ve İl başkanı Hüsamettin Atasever ile birlikte başarıya imza atmışlardır.

Sn. Ümit Dikbayır, İYİ Parti ile birlikte Sakarya ilinin Türkiye siyasetinde etkili olabilmesi ve damgasını vurması için büyük bir şans olarak kabul edilmelidir.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, Şuayip Ür dahil, ayakta duran insanlar

Ahde vefaya mazhar olan Sn. Ümit Dikbayır’ın İYİ Parti Genel İdare Kurulu Asil üyeliğini tebrik eder… SAKARYA ve TÜRKİYE için yapacağı çalışmalarda başarılarının devamını dileriz…

YORUMLAR

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar