- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11807 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

İYİ Parti Seçim Çalışmalarına Horozlar Mahallesinden Başladı 

22 Nisan 2018 - 1 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»İYİ Parti Seçim Çalışmalarına Horozlar Mahallesinden Başladı 
İYİ Parti Seçim Çalışmalarına Horozlar Mahallesinden Başladı 

İYİ Parti Seçim Çalışmalarına Erenler ilçesi Horozlar Mahallesinden Başladı.

 İl başkanı Hüsamettin Atasever ve il başkan yardımcılarının katıldığı kahve sohbetinde konuşan ilçe başkanı Şemsettin duman seçime hazır olduklarını özellikle köyden mahalleye çevrilen yerlerden başladık.

Çiftçiliğin bitirildiği bankalara borç batağına sürüklendiğini   Hayvancılığın yok olmaya yüz tuttuğunu ülkenin bir kaosa sürüklendiğini söyleyerek. Ülkede bir siyasi boşluk oluştuğunu bunun için İYİ PARTİ nin ortaya çıktığını söyledi.

İl başkanı Atasever ülkede her türlü ürünün dışarıdan ithal edildiğini hayvan ithalatı yapıldığını ifade ederek bu durum ziraatın ve hayvancılığın yok edilmesi demektir. İYİ Parti olarak çiftçimizi ayağa kaldırmak için her türlü gayreti gösterip ayağa kaldırmak İYİ parti ile mümkün olacaktır.

Bunun için hiç kimseyle ve partiyle kavgamız yok. Vatan sevdalıları olarak her türlü hukuksuzluğun ve geri kalmışlığın karşısında durup ülkeyi huzur güven ve refaha taşıyacağımızdan emin olun.

İşimiz zor ama genel başkanımızın dediği gibi başaracağız başaracağız başaracağız. Diyerek kendilerini karşılayan muhtara ve  mahallelilere teşekkür etti.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar