- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11822 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

İyi Parti Sakarya teşkilatı üyeleri Mehmetçiğe kan bağışında bulundu.

17 Şubat 2018 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»İyi Parti Sakarya teşkilatı üyeleri Mehmetçiğe kan bağışında bulundu.
İyi Parti Sakarya teşkilatı üyeleri  Mehmetçiğe kan bağışında bulundu.

İyi Parti Sakarya teşkilatı üyeleri, Kızılay işbirliği ile  AKM (Atatürk kültür merkezi) önünde Mehmetçiğe kan bağışında bulundu.

İyi Parti Sakarya İl Başkanı Hüsamettin Atasever, teşkilat olarak Türk Silahlı Kuvvetleri’ne destek amacıyla kan bağışında bulunduklarını söyledi. İl Başkanı Atasever , “Türk Silahlı Kuvvetleri’nin, hudutlarda ve bölgede güvenlik ve istikrarı sağlamak, PKK/KCK/PYD-YPG ve DEAŞ’a mensup teröristleri etkisiz hale getirmek, dost ve kardeş bölge halkını baskı ve zulümden kurtarmak üzere Suriye’nin kuzeybatısındaki Afrin bölgesine harekât 20 Ocak tarihinde başlattığı askeri harekâtta çok sayıda hedef imha edilirken 1400’e yakın terörist de etkisiz hale getirilmişti.


Hareket esnasında yaralanan ve şehit olan Mehmetçik için canlarıyla vatanı koruyan Mehmetçiğe kanımızla destek olmalıyız. Türk milleti; misak-i milli sınırlarını canları pahasına koruyan kahraman Türk askerimize kan bağışınla destek olduk” dedi.

“CESURLAR HAREKETİYİZ”

İyi Parti Sakarya İl Başkanı Hüsamettin Atasever Vatan sevgisiyle dolu olan herkesi partilerinde siyaset yapmaya çağırarak, “Biz cesurlar hareketiyiz. Bizde insan ayrımı yok” dedi

İL KONGRESİ
İyi Parti İl Başkanı Hüsamettin Atasever ” 4 Mart Pazar günü Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda il kongrelerini yapacaklarını söyleyen Atasever, “Genel başkanımız kongreye katılamayacak. Ancak Nisan veya Mayıs aylarında ilimizi ziyarete gelecek” dedi.

VATAN SEVGİSİ
Vatan sevgisiyle dolu olan herkesi partilerinde siyaset yapmaya çağıran Atasever, “Biz cesurlar hareketiyiz. Vatansever her vatandaşımızı partimize bekliyoruz. Zaten şu an partimizde geçmişte Doğru Yol ve Anavatan partilerinde hizmet etmiş, yine bir dönem AK Parti, CHP ve MHP gibi partilerde siyaset yapmış insanlar da var. Bizde insan ayrımı yok” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar