Dolar : Alış : 8.2694 / Satış : 8.2843
Euro : Alış : 9.9576 / Satış : 9.9755
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya20°CÇok Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11851 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

İyi Parti Sakarya İl Başkanı Atasever Seçilenlerle Biraraya geldi.

07 Mart 2018 - 1 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»İyi Parti Sakarya İl Başkanı Atasever Seçilenlerle Biraraya geldi.
İyi Parti Sakarya İl Başkanı Atasever Seçilenlerle Biraraya geldi.

İyi Parti Sakarya İl Başkanı Atasever Seçilenlerle Biraraya geldi.

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Hüsamettin ATASEVER “İyi’ler Sözde Kutsal İttifaka Birlik ve Beraberlik Dersi Vermiştir.”
İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Hüsamettin ATASEVER, Pazar günü yapılan 1. Olağan Kongre de seçilen yönetim ve disiplin kurulu üyeleri ile İl başkanlığında bir araya geldi ve seçilen yönetim ve disiplin kurulu üyelerine teşekkür etti.
İl Başkanı Hüsamettin ATASEVER yaptığı konuşmada İYİ Partinin cesur kahramanlarının en güzel çalışmasını bu kongrede gördüm dedi.
İl Başkanı Hüsamettin ATASEVER “ Sayın SEÇİLMİŞ YÖNETİM VE DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ, Basınımızın Emektar Mensupları;
İYİ Parti Sakarya İl Başkanlığı’nın 1. Olağan Kongresi; İYİ bir Sakarya, İYİ bir TÜRKİYE özlemi duyan bütün yurttaşlarımıza umut olmuştur. Bu vesile ile Üyelerimize ve bizleri yalnız bırakmayan değerli yurttaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum.
Bu Kongre, yazılı ve görsel basında her ne kadar bir iç çekişme ve tartışma gibi yansıtılmaya çalışılmış ise de; tam anlamıyla İYİ Partinin cesur kahramanlarının, İYİ’leri dizayn etme çabasında olan sözde Kutsal İttifak erbaplarına Demokrasi, Birlik ve Beraberlik dersi vermesine vesile olmuştur. 


BİLGİ KİRLİLİĞİNİ ÖNLEMEK ADINA İZAH ETMEK ZORUNDAYIM
ATASEVER”Bilgi kirliliğini önlemek adına izah etmek zorundayım. Parti Tüzüğümüzde; İl Başkan adayının Divan tarafından adaylığa kabul edilebilmesi için, 30 delegenin önerisi şartı bulunmaktadır. Divan Başkanımız Genel Başkan Yardımcısı Sayın Hayrettin Nuhoğlu, imzaların tamamlanabilmesi için 2 defa süre tanımış, yeterli sayı bulunamaması neticesinde aday olan arkadaşımız adaylıktan çekildiğini açıklamıştır. Neticesinde 350’nin üzerinde delegenin açık imza teveccühleri ile tek liste kongreye gidilmiştir. “
KONGRE İYİ PARTİLİLERİN ALNININ AKIYLA GERİDE KALMIŞTIR
ATASEVER “ Kongre İYİ Partililerin alnının akıyla geride kalmıştır. Aramıza yeni arkadaşlar katılmış, gücümüze güç katmışlardır. Hepsine İYİ’ler ordusuna hoş geldiniz diyor, Muvaffak olmalarını en kalbi duygularımla temenni ediyorum.
Bugüne kadar partimizde görev alan tüm yol arkadaşlarımıza ve bizi destekleyen tüm kardeşlerimize şükranlarımı sunuyor, İYİ’ler kazanana kadar durmak yok diyorum.”

 

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar