- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11807 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

İyi Parti Karasu  Kongresinde Levent Arslan, ilçe başkanlığına seçildi.

12 Şubat 2018 - 4 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»İyi Parti Karasu  Kongresinde Levent Arslan, ilçe başkanlığına seçildi.
İyi Parti Karasu  Kongresinde Levent Arslan, ilçe başkanlığına seçildi.

İyi Parti Karasu  İlçe Teşkilatı Başkanlığı 1.Olağan Kongresi parti binasında gerçekleşti.

İyi Parti Karasu  İlçe Teşkilatı tek adayla kongreye gitti.. Kongre saygı duruşu ve istiklal marşı ile başladı.

Tek aday olan ve tüm delegelerin oyunu alan İyi Parti Karasu  İlçe Başkanı Levent Arslan, ilçe başkanlığına seçildi.

HERKESİN DESTEĞİNİ HERKESİ YANIMDA GÖRMEK İSTİYORUM

Öncelikle katılım gösteren tüm delegelere teşekkür eden ilçe başkanı Levent Arslan “ Biz bu işi üstendiysek, kırılma, darılma olmadan çalışmalıyız. Böyle bir lüksümüz yok. İyi Parti bayrağını seven, ülkesi için endişe duyan herkesin toplanma çatısı olmuştur. Sen oradan geldin ben buradan geldim, ayrıştırma olmayacak. İçimizde muhalefet olsun istemiyorum. Büyüklerimden destek istiyorum. Bundan sora yönetimdeki arkadaşlarımla birlikte sahadayız. Herkesin desteğini herkesi yanımda görmek istiyorum. “ dedi.

İYİ Parti Karasu ilçe teşkilatı Pazar günü gerçekleştirdiği 1. olağan kongresini coşkuyla gerçekleştirdi ve Levent Arslan üyelerinden yeterli oyu alarak Karasu İYİ Parti İlçe Başkanı seçildi.

Karasu İYİ Parti 1. olağan kongresinde divan başkanlığına Kerim Akbaş, divan başkan yardımcılığına Fevzi Çakaloğlu ve kâtip üyeliğine Cemil İspiroğlu ve Ahmet Başaran seçildi. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile başlayan İYİ parti 1. olağan kongresi faaliyet raporunu Engin Şahan okurken, mali raporları Elif Eşkin okudu ve ardından Hasan Sarıoğlu İYİ parti genel başkanı Meral Akşener’in mesajını okudu.

GENEL BAŞKAN ; Meral AKŞENER den KONGREye mesajı

Değerli ilçe başkanım, değerli ilçe Yönetimi ve bugün aramızda olma fedakarlığını göstermiş değerli üyelerimiz, Medeniyetin yolunu cesurlar döşer diyerek çıktığımız bu yolda, aynı cesareti gösteren kahraman dava arkadaşlarım; İYİ Parti ve Milletim adına her birinizi sevgi, saygı ve muhabbetle selamlıyorum.

Bu topraklar için canını ortaya koymuş şehitlerimizin ruhları şad olsun. Vatan Toprağı için mücadele eden Mehmetçiğimiz sağ olsun, var olsun. Bizleri bu çatı altında buluşturan Yüce Rabbime şükürler olsun.

Bizler İYİ Parti’deyiz çünkü bizler demokrasinin ayaklar altına alınmasına seyirci kalamıyoruz. Çünkü bizler haksızlığa, hukuksuzluğa karşı susup oturamıyoruz. Çünkü gençlerimiz mutsuz ve umutsuzken bizler mutlu olamıyoruz. Çünkü bizler binlerce yıllık tarihimizin ve Atatürk’ün emanetini sahipsiz bırakamıyoruz. Çünkü bizler Türk Milleti’nin huzur içinde, refah içinde, çok daha İYİ bir Türkiye’de yaşayabileceğine inanıyoruz.

Türkiye İYİ olacak dedik ve bu yolda tüm gücümüzle, sizlerle birlikte, Milletimizle birlikte emin adımlarla yürüyoruz. Henüz kuruluşumuz üzerinden birkaç ay geçmiş olmasına karşın ‘’ne mutlu bizlere ki ‘’ İYİ Parti Türkiye siyasetinde en ön sıradan yer edinmiş ve milyonların umudu olmayı başarmış bir hareket haline gelmiştir. Kurulamaz dediler kurulduk, tutunamaz dediler tutunduk. Bugün de iktidar olamaz diyorlar andım olsun ki yarın da iktidar olduğumuzu göreceğiz.

Her gün nefret saçanlar, topluma nifak sokanlar, kavga etmeyi maharet bilenler, koltuğa yapışmayı başarı sayanlar İYİ Parti’yi anlayamayacaklar.

İYİ Parti bir kardeşlik hareketidir. İYİ Parti bir kucaklaşma hareketidir. Nefretin, kavganın, bağrışmanın hüküm sürdüğü kara bulutları dağıtmak için buradayız. Senin dilin ne demedik, senin inancın ne diye sormadık. ‘’Ne olursan ol gel’’ diyen Mevlana misali toplumun her kesimine kucak açtık. Sizlere düşen görev il il, ilçe ilçe, mahalle mahalle bu kucaklaşmayı yurdun dört bir köşesinde sağlamak olacaktır. Sizlere düşen görev liyakat sahibi her insanımıza partimiz içinde bir yol açmak olacaktır.

Türkiye’nin İYİ olması için önce bizler İYİ olmalıyız. Kuruluşumuzda olduğu gibi bu sevgi mabedine katılmak ve milletine hizmet etmek için, kapımıza gelen milyonlarca vatandaşımız olacak. Her birini kucaklayın, her birini dinleyin. Ve samimi duygularla bu ülkeye hizmet etmek isteyen herkesi İYİ Parti çatısı altına davet edin.

Bizler ne  %40 ile nede %50 ile yetineceğiz. Bu mücadele %100’ün hayır duasını alana kadar devam edecektir. İYİ Parti sizlerin fedakarlıklarıyla bu günlere geldi ve inanıyorum ki sizlerin aklı ve azmi ile birlikte geleceğe yürüyecek.

İlçe kongremiz hayırlı olsun, Allah hepimizin yolunu açık etsin.

Sevgi ve Saygılarımla…..

İYİ PARTİ GENEL BAŞKANI

Meral AKŞENER

Kongre siyasi konuşmalar ile devam etti.

Engellerle karşılaştık

İYİ Parti Karasu İlçe Başkanı Levent Arslan, “Göreve başladığım tarihten itibaren ilçe teşkilatımızı kurma çalışmalarında gayret içerisinde bulundum ve ilçe teşkilatımızı gönül vermiş arkadaşlarımız, kardeşlerimiz ile kurduk. Partimizi kurma çalışmalarına başladığımız süreç içerisinde karşımıza bin bir türlü engeller çıkartıldı. Ama yılmadık İYİ Parti’yi Türkiye’nin kuvayimilliyesi olarak gördük inandık, çalışmalarımıza devam ettik. Cumhuriyetimizin kuruluş döneminde ve sonrasında içte ve dışta bir dizi sorunlar ile karşılaştık. Fakat Türk milleti hiçbir şeyden yılmadan milli değerlerinde mücadelesine devam etti.  Bugün ise Türkiye’nin beka sorunu gündem maddesi olmuştur” dedi.

İYİ PARTİ umut olacak

Arslan konuşmalarının devamında “Ülkemizde yaşanmış olan problemleri ve sorunları çözmek üzere İYİ PARTİ Umut olarak kurulmuştur. Bizler koca yürekli cesur kişiler olduğumuzu gösterdik ve bu yolda yolumuza durmadan yürüyeceğimize söz verdik. Kin ve nefret ile beslenen duyguların yerini hoşgörü ve sevgi ile doldurma gayreti içerisinde olacağız. İlk önceliğimiz MİLLETİMİZE ve DEVLETİMİZE hizmet anlayışını benimseyerek hiç kimse ile kavga etmeden, saldırmadan sadece ve sadece büyük TÜRK milletinin yanında olacağız. Genel Başkanımız Meral Akşener hanımefendinin de dediği gibi dik duracak ve zorluklara göğüs gereceğiz. Bu yolun çok zor olacağını da biliyoruz. Ama her zorluğun üstesinden geleceğiz. Son söz olarak Türkiye İYİ olacak. Karasu İYİ’ler ile İYİ olacak” dedi. Konuşmaların tamamlanması ile yönetim seçime giderek oylarını kullandı ve Levent Arslan gerekli oyu alarak Karasu İYİ parti ilçe başkanı seçildi.

ASİL ÜYELER

Sadık Demir, C.Taşkın Ekşi, H.Fatih Akdoğan, Elif Eşkin, Sercan Çelikgöğüs, Salih Gökalp, Emine Kaptan, Yahya Demirkaya, Sedat Özdemir, Hatice Yeşilyurt, Tayyar Sönmez, Ayşenur Elmacı, Meliha Adıyaman, Bahattin Topal, Cemil İspiroğlu, Ömer Filizfidanoğlu, Hasan Sarıoğlu, Burhan Civelek, Harun Yeşil, İbrahim Avcı, Engin Şahan, Nazım Yılmaz, Kezban Y.Sarıoğlu, Tekin Öztürk, Aytekin Özkan, Fidan Topaloğlu

YEDEK ÜYELER

Soner Yıldız, Salih Köroğlu, Serdal Karakaş, Mehmet Kaba, İsmet Kurudal, Mustafa Özdemir, Mustafa Genç, Figen Topaloğlu, Çağlar Uzun, Ömer Yamut, Ayhan Yeşilyurt, Nezahat İskender, Yavuz Şirin, Erol Erbaş, Derya Akdoğan, Haldun Aslan, Bahattin Kaymak, Semih İngenç, Esra Bakır, Tahir Berber, Yusuf Bekar, Rıza Susuz, Fevzi Çakaloğlu, Alaettin Çelikten, Ayfer Akbaş, Taner Haçan

İL DELEGELERİ

Levent Arslan, Serdal Karakaş, Sadık Demir, Emine Kaptan, Elif Eşkin, Sedat Özdemir, C.Taşkın Ekşi, Meliha Adıyaman, H.Fatih Akdoğan, Tayyar Sönmez, Erol Erbaş, İsmet Kurudal, Yahya Demirkaya, Aytekin Özkan, Bahattin Kaymak, Harun Yeşil, Sercan Çelikgöğüs, Burhan Civelek, Salih Gökalp, Soner Yıldız, Cemil İspiroğlu, Murat Demir, Ömer Yamut, Bahattin Hasanoğlu, Ayhan Yeşilyurt, Sabri Bozkurt, Hasan Sarıoğlu, Rıza Susuz, Fevzi Çakaloğlu, Alaeddin Çelikten, Mustafa Özdemir, Derya Akdoğan, İsmail Topalak, Cevat Güler, Hatice Yeşilyurt, Bahtiyar Reis, Rahim Çorlu, Haldun Aslan, Tahir Berber

YORUMLAR

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar