Dolar : Alış : 8.1211 / Satış : 8.1357
Euro : Alış : 9.5974 / Satış : 9.6147
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya26°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 31 Kategoride 10750 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

İstanbul’un İhtişamı Sakarya’da Şahlanıyor…!

14 Nisan 2016 - 939 kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»İstanbul’un İhtişamı Sakarya’da Şahlanıyor…!
İstanbul’un İhtişamı Sakarya’da Şahlanıyor…!

Şah Gayrimenkul Emlak Danışmanlığı Gıda Turizm ve Temizlik San.Tic.Ltd.Şti. inşaat şirketimiz 2013 yılında kurulmuştur.


Seçkin konut projeleri üretmek için yola çıkmış ve kendisine misyon olarak “insanların içinde kendini mutlu huzurlu ve güvende hissedecekleri mekanlar inşa etmeyi” hedeflemiş bir inşaat firmasıdır.kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı, bir ticaret ve hizmet anlayışını benimsemiştir.

Bu anlayış,kaliteyi sadece inşaatta değil,satış ve hizmet süreçlerini de içine alan bütün kurumsal boyutlarda gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Bunu sağlamak için her çalışanımız, işini sahiplenmek , sorumluluk almak , inisiyatif kullanmak , alanında gerekli bütün bilgi ve becerilere sahip olmak zorundadır.

Kalite ve hizmet kadar önemli bir değer,onu uygun bir maliyet ve fiyatla sunmaktır.

Bu kendimizden çok müşterilerimiz için duyduğumuz bir sorumluluk duygusudur.

Açıklık , Şeffaflık ve Dürüstlük müşterilerimizin bize duydukları güveni doğuran en temel özelliklerimizdir.

Tüm iş ve hizmetlerimizde bunu korumak gerektiğinin bilincindeyiz.

İSTANBUL’UN İHTİŞAMI SAKARYA’DA ŞAHLANIYOR…!

Projeden Ev Almanın Avantajları :

1- Ev fiyatlarının daha uygun olması,

2- Evin oturulabilir duruma geldiği anda prim yapma ihtimali,

3- İstenilen kat ve daireyi alabilme imkanı,

4 -İstenilen şekilde önden ev içerisinde değişiklikler yapılma imkanı, 5- Projeyi yürüten firmanın bankalar ile anlaşması durumda cazip kredi imkanları,

6- Sosyal yaşam alanlarının daha gelişmiş olması,

Detaylı Bilgi İçin sizi satış ofisimize bekleriz

İrtibat Telefon : 0 264 2554041

Projeden ev almanın birçok avantajı bulunduğu da göz ardı edilemeyecek bir gerçektir. Projeden projeye farklılaşmakla birlikte genel olarak bir projenin ev sahiplerine sunduğu avantaj ve ayrıcalıklar aşağıdaki başlıklar altında toplanabilir.. Bina Güvenliği

Konut projelerinde en önem verilen konulardan biri, temel ve bina inşaatının deprem standartlarına uygun yapılmasıdır. Yapı güvenliği tercih nedenlerinin başında gelmektedir.

sahsah1

İnsan Güvenliği Güvenlik duvarları, güvenlik görevlileri, kameralı güvenlik sistemi vb. birçok koruyucu tedbir sayesinde proje yaşamı normal bir bina yaşamından daha güvenlidir.

Araç Güvenliği Birçok projede bulunan kapalı otopark sayesinde araçlar hem hava şartlarının olumsuz etkilerinden hem de çalınma, zarar görme vb. durumlardan korunmaktadır.

Firma Güvenirliği Özellikle geçmiş referanslarında birçok nitelikli konut projesine imza atmış bir firmadan yapılacak olan ev alımı, ev sahiplerinin içinin rahat olmasını sağlamaktadır.

Sosyal Aktiviteler Projenin konsepti dahilinde bulunan yetişkin ve çocuk havuzu, fitness center, tenis kortu, basket sahası, sauna, Türk hamamı, çocuk oyun alanları, süs havuzu, peyzaj, cafe, avm, kreş vb. birçok ayrıcalık ev sahiplerinin ihtiyaçlarını yakın çevresinde zaman kaybetmeksizin çözümlemesini sağlamaktadır. Konforlu Evler Evlerin iç mekanlarında yaratılan konfor, estetik ve kolaylık keyifli bir yaşam alanı sunmaktadır.

Prestijli Yaşam ve Düzenli Yapılaşma Konut projelerinin üretiminde dış cephe mimarisine de özen gösterildiğinden, gerek renk gerekse kullanılan kaliteli malzemeler ile modern mimari gereklerine uygun düzenli yaşam alanları olması ve çarpık yapılaşmalardan sıyrılması açısından insanların projelere olan talepleri artmaktadır.

Ödeme Kolaylıkları Özellikle lansman öncesinde ve satış sürecinde ev almayı düşünenlere firmalar tarafından sunulan alternatif ödeme planları ve fiyat avantajları da kişilerin konut projelerinden ev sahibi olmalarını etkileyen önemli bir unsurdur.

 

YORUMLAR

İlgili Terimler :
""""""""Sakarya Vib Turizm 0850 455 54 54""""""".

BENZER HABERLER

""""""""Sakarya Vib Turizm 0850 455 54 54""""""".

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar