Dolar : Alış : 6.0824 / Satış : 6.0934
Euro : Alış : 6.5654 / Satış : 6.5772
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya13°CHafif Yağmur

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 31 Kategoride 16203 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

İsmail Ergül”Demokrat Parti sağda veya solda değildir. Demokrattır”

13 Aralık 2019 - 238 kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»İsmail Ergül”Demokrat Parti sağda veya solda değildir. Demokrattır”
İsmail Ergül”Demokrat Parti sağda veya solda değildir. Demokrattır”

MERKEZ SAĞIN TEK ADRESİ

  Demokrat  Parti Sakarya İl Başkanı İsmail ERGÜL “Demokrat Parti sağda veya solda değildir. Demokrattır”

Demokrat parti kadroları siyasi okuldur. Bitmez, bitmeyecektir. Merhum başbakanımız Adnan Menderes, merhum Cumhurbaşkanlarımız,  Süleyman Demirel, Turgut Özal, Başbakanlarımız Mesut Yılmaz, Tansu Çiller, genel başkanlarımız Mehmet Ağar, Süleyman Soylu ve ismini sayamayacağım kadar bakanı bünyesinden çıkartmıştır.

  Genç genel başkanımız liderimiz Afyonkarahisar Milletvekilimiz Sayın Gültekin Uysal’ın ülkemize diğer liderlerimiz gibi büyük hizmetler yapacağına inanıyoruz.  Ülkemizi kutuplaşmadan kurtaracak olan Demokrat Parti ve Demokrat Parti kadrolarıdır. Nasıl ki 1946 yılında tek partili sistemden çok partili sisteme geçerek 1 defa yaptıysak tekrar yaparız, yapacağız. Ülkemizin dağında, taşında, ovasında, fabrikasında, yolunda, köprüsünde, barajında adımız yazmaktadır. Kimse bunu yok sayamayacaktır.

  Bazı arkadaşlarımız hatta üye kayıtları partimizde olanlar değişik isimler (Çoban Ateşi) altında ikbal aramaktadırlar. “Bizimle siyaset yapmak isteyen herkese kapımız açıktır. DP’li olup da başka hareketler adı altında siyaset yapmak bize yakışmaz. Kimseye karşı değiliz, siyaset yapmak isteyen de gelip burada konuşmalı. Çoban ateşini yakmak isteyenler bu partiyi bu hale getirenlerdir. Kapılarımız her renkten Demokrata, kendi kimlikleri ile açık;  her maskeyi takmış demokrasi düşmanlarına kapalıdır. Demokrat Parti sağda veya solda değildir. Demokrattır.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar