INTER STANDARTLARI SAKARYA’DA!

15.11.2023

Kişi Okumuş

0 Yorum

Fırsat Hakkında

Toplam İndirim Oranı : %

İlan Açıklaması

INTER STANDARTLARI SAKARYA’DA!

 

Inter Futbol Kulübü’nün dünya çapında bir organizasyonu olan Inter Academy organizasyonu Inter Academy Turkey, Sakarya’da futbol eğitimlerine başlıyor.

Inter Academy Sakarya’nın kurucusu Selim ÇALIK Inter Academy Sakaryanın misyonu “Doğru eğitimi doğru ekip ile vermek istiyoruz. Futbol eğitimi, temelinde bir felsefe barındırır. Bu nedenle şehrin yapısını bilen, daha önce Sakaryaspor formasını da terletmiş UEFA A Lisanslı teknik direktör olan Murat ÖZKAN ile çıktığımız bu yolda hedefimiz, bir futbol şehri olan Sakaryaya farklı bir bakış açısı getirerek fark yaratmak” diye özetliyor.

6-17 YAŞ ARASI ÇOCUĞUNUZ MU VAR? INTER ACADEMY, FUTBOL TEKNİĞİNİ ÖĞRENME VE GELİŞTİRME SÜRECİNDE ÇOCUĞUNUZA EŞLİK EDECEK DAİMİ EĞİTİM PROJELERİNİ SUNMAKTAN GURUR DUYAR.

Inter Network’ün sağladığı en iyi profesyonel antrenörlerle, çocuğunuz yeteneğini geliştirme fırsatına sahip olacaktır. Bu eğitimler teknik, dijital ve pazarlama desteği yoluyla en gelişmiş eğitim modellerine göre yürütülmektedir.

Inter Academy, çocuğunuzun futbol eğitiminde mükemmelliği garanti eder. Başarımız şu temel konsepte dayanır: Biz akademilerimizde önce insan sonra şampiyonlar yetiştiririz.

Neden Inter Akademi:

•          Teknik ve taktiksel uzmanlık aktarımı;

•          Interin altyapı mirasından yararlanma;

•          Inter değerlerinden yararlanma;

•          Eve yakın antrenman imkanı.

Teknik ve taktiksel uzmanlık aktarımı

Inter Akademi futbol ve genel olarak spor dünyasına adım atmak, kendini geliştirmek ya da kanıtlamak isteyen herkesi FC Internazionale Milanonun bilgi birikimi, yenilikçi ve mükemmeliyetçi yapısı ile buluşturarak hem saha içi hem de saha dışında yetenekli bir yeni nesil yaratmayı hedeflemektedir.

Inter Akademi antrenörleri deneyim kazanmak için Interin altyapı ağında yıllarca zaman geçirmektedir ve antrenman yöntemlerinin seviyesi çok yüksek tutulmuştur. Antrenörlerimiz en az 5 yıllarını Inter altyapısında geçirirken, aynı zamanda antrenörlük diploması ve UEFA lisansına sahiptirler (A-B seviyesi).

Genç futbolcuların gelişimi için oluşturulan bir sistemde yerel antrenörlerin standardını artırmak kritik bir öneme sahiptir. Bu nedenle Inter Akademi antrenörleri, Inter antrenörlerinin uzmanlığını yerel antrenörlere aktarmak amacıyla her spor sezonunda akademilerimizin olduğu bölgelerde uzun bir dönem boyunca bulunurlar.

Interin altyapı mirasından yararlanma

Bu proje Inter altyapısının uluslararası yüzü konumundadır. Inter altyapısı hem sahadaki başarısı hem de profesyonel futbolculuğa giden yolda antrenörlerinin eğitim kabiliyeti ve akıl hocalığı ile ünlüdür. Inter genç takımları kazandığı 53 kupa ile İtalyan en başarılı altyapısı konumunda bulunurken, aynı zamanda Avrupanın 5 büyük ligine oyuncular gönderen en başarılı akademidir.

Inter Akademi projesini benzersiz kılan şey; Milano ile dünyadaki diğer akademiler arasında paylaşılan uyumlu teknik stratejilerdir. Bu durum dünyadaki bütün Inter Akademilerinin direkt olarak kulübün altyapısının bir kolu olmasını sağlamaktadır.

Inter değerlerinden yararlanma

Projeyi tanımlayan etik sorumluluk duygusu, FC Internazionale Milanonun tarihi ve felsefesinin doğrudan bir yansımasıdır. Başkalarına saygı duyma, grup hayatına aktif katılım, fikir alışverişi ve hem yenilgileri hem de galibiyetleri takımca paylaşmak, Akademi ahlakının önemli parçalarıdır ve oyuncuların birlikte öğrenme deneyimini temsil eder.

Inter Akademinin başarısı tek temel kavrama dayanır; biz önce insan, sonra futbolcu yetiştiriyoruz.

————————————

Inter Academy Sakarya futbol eğitimlerini;

ADA ArenA Spor Kompleksi, Şirinevler Mh. İbrahim Kangal Cd.

No:10 Adapazarı/Sakarya adresinde sürdürecek.

Futbol okulu kayıtlarıysa özel kayıt fırsatlarıyla sürmektedir.

0531 888 02 17 numaralı telefondan ve @interacademysakarya Instagram adresinden detaylı bilgi alabilir ya da

www.interacademyturkey.com adresinden online başvuru yapabilirsiniz.

SİPARİŞ FORMU

Adınız - Soyadınız

Mail Adresiniz

Telefon Numaranız

Açık Adresiniz

Bize Mesajınız

Aşağıdaki kutu içerisindeki kod sipariş numaranızdır. Formu göndermeden önce sipariş numaranızı mutlaka not ediniz.

İlgili Terimler :

YORUMLAR