Dolar : Alış : 7.3708 / Satış : 7.3841
Euro : Alış : 8.9420 / Satış : 8.9581
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya11°CYağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11297 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

İmkansız aşk yoktur, uğruna savaşılmamış aşk vardır

05 Eylül 2016 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»İmkansız aşk yoktur, uğruna savaşılmamış aşk vardır
İmkansız aşk yoktur, uğruna savaşılmamış aşk vardır

Aşk uzmanı Gamze Karadağ,

Okuyucularıyla buluşuyor…

Duygularını 17 yaşında yazarak, aradan geçen 10 yıl sonra kitaba döken ve ardından ikinci romanını çıkaran genç yazar Gamze Karadağ; aşk için savaşmayı anlatırken, en büyük kaybın söylenmemiş sözler olduğuna vurgu yaptı.

“Çocuğum gibi

Bundan tam 10 yıl önce 17 yaşındayken duygularını kaleme dökerek, “Beklenen” ismini verdiği ve “benim çocuğum gibi” dediği ilk kitabını 27 yaşında çıkaran İlişki Uzmanı Gamze Karadağ; yazarlık serüvenini ikinci kitabı olan “Cennet Bekleyebilir” ile sürdürdü. Karadağ, okuyucularına, Cennet Bekleyebilir romanının devamını ayrıca kaleme aldığını ve yazım aşamasının da bittiğini söyleyerek kısa zamanda piyasaya çıkmaya başlayacağının müjdesini de verdi.

gamze Gamze1

“Cennet Bekleyebilir…”

Kitaplarında gerçek aşkları anlatan ve ilişkinin yaşama şeklini ortaya koyan neşe dolu genç yazar Gamze Karadağ; “Beklenen” de erkeğin kadın için savaştığını, “Benim için çok özel, yıllar sonra unutmayacağım bir eser” dediği ve yoğun duygular besleyerek yazdığı “Cennet Bekleyebilir” romanında ise bir kadının erkek için mücadelesini dile getiriyor.

“İmkansız aşk yoktur, uğruna savaşılmamış aşk vardır…”

Aşkın ilk 5 dakika içerisinde geliştiğini, sonrasında ise beslendiğini ifade eden Karadağ; Aşk için nasıl yılmadan savaşılması gerektiğini anlatıyor kitaplarında. İfadesizlik yüzünden birçok aşkın sonsuzluğa gömüldüğünü,karşılıksız bir aşk bile olsa hayatta hiçbir şeyin söyleyecekleriniz kadar kayıp olmadığının da altını çiziyor. “Olma ihtimali düşük bir aşk bile uğrunda çabayı hak ediyor” diyerek”yaşanılan bütün duygular tecrübe, yaşanılmamış duygular asıl keşke”sözüyle de sevginin yaşama biçimini ortaya koyuyor.

“Beklenen “, 2. Baskısıyla geliyor

Okuyucularının adeta ilgi odağı olan genç yazar Gamze Karadağ; 17 yaşında kaleme aldığı ve 27 yaşında iken çıkardığı “Beklenen” adlı kitabının ikinci baskısını da düzeltilerek 28 yaşındaki duygu ve tecrübeleriyle yeni kapak ve tasarımıyla bu ay içerisinde okuyucularıyla buluşturacağının diğer bir müjdesini de ortaya koydu.

 “Binlerce kelimeyle sana susuyorum…”

Romanlarını insanlarla iç içe olup, toplu ve kalabalık yerlerde bulunarak, buralarda aldığı ilhamlarla yazdığının sırrını veren ayrıca ilişkilere yön veren İlişki Uzmanı Gamze Karadağ; okuyucuların kitaplarında aşka dair her şeyi bulabileceğini, yaşanılmış olayları kurgulayarak okuyucularıyla buluşturduğunu söyledi.Gamze Karadağ’ın kitaplarını kitapevleri haricinde Serdivan Loqum Cafe ve Çark Caddesi M&S 2000 Cafe’den de temin edebilir.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar