Dolar : Alış : 7.4485 / Satış : 7.4619
Euro : Alış : 9.0235 / Satış : 9.0397
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya4°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11100 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

İFTAR yemeklerinde lüks,gösteriş ve israf var

24 Haziran 2016 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»İFTAR yemeklerinde lüks,gösteriş ve israf var
İFTAR yemeklerinde lüks,gösteriş ve israf  var

Anavatan Partisi Genel Başkanı  İbrahim ÇELEBİ “İftar Yemekleri fakir-fukara, garip-gurabaya verilmesinin doğru olduğu fetvasını bekliyoruz”dedi

İFTAR yemeklerinde lüks,gösteriş ve israfın yanlış,bu yemeklerin fakir-fukara, garip-gurabaya verilmesinin doğru olduğu fetvasını bekliyoruz.

      Birazda vatandaşın gerçek sorunlarını dillendirilsin

Dünyayı bırakında bizim ÜST akıla bir şeyler söyleyelim birazda vatandaşın gerçek sorunlarını dillendirip birde çözümüne bakılsa iyi olmazmı?

Ege denizinde elimizde ADA kalmayacak

Dünyaya ayar çekeceğiz derken Ege denizinde elimizde ADA kalmayacak biraz daha uyuşursak KIBRIS’da tam bir muamma çık çıkabilirsen içinden.

     Kaddafi’nin hezimetti bize ders olsa artık!

Dünyaya fırça atmayla,ayar çekmeyle düzelseydi işler bunu Kaddafi’den daha iyi yapan yoktu ama sonuç tam bir hezimetti bize ders olsa artık!

anap1 anap2

      Ülkemizi barıştırıp kucaklaştıracağız.

Sağ-Sol,Alevi-Sunni,Kürt-Türk diye diye kamplara ayrılan,çatıştırılan Ülkemizi dün olduğu gibi yine barıştırıp kucaklaştıracağız.Tabiki ANAP

       Senle birliğin adresi ANAP’ta buluşalım

Çanakkale Ruhunu yeniden canlandırarak,Milli politika ve Milli duruş sergilemeye varmısın! O halde senle birliğin adresi ANAP’ta buluşalım.

       Çıkarlarımızı gözeterek oyunları BOZACAĞIZ!

Sunni gündemlere göre değil TÜRK milletinin gerçek sorunlarına odaklanarak,milli hassasiyet ve çıkarlarımızı gözeterek oyunları BOZACAĞIZ!

        AKP-CHP kutuplaşma siyaseti tam hız

AKP-CHP kutuplaşma siyaseti tam hız, bir aklı evvel 10.yıl marşını yasaklıyor hurra CHP’liler eylemde ülke millet yanıyor kimin umrunda YAZIK!

        Bu kadar adaletsizlik ve kaynak israfı hayra alamet değil el İNSAF…

Ülkemizin her türlü sorununu çözecek bilgi,birikim ve kaynağı var ama bu kadar adaletsizlik ve kaynak israfı hayra alamet değil el İNSAF…

İbrahim ÇELEBİ

 02.01.1966 yılında Kırıkkale’de doğdu.İlk ve orta öğretimini Kırıkkale’nin Keskin ilçesinde okumuştur.Liseyi Kırıkkale Lisesinde,üniversiteyi Anadolu Üniversitesi İş İdaresi Bölümünde okumuştur.

ÇELEBİ; Anavatan Partisi’nin kuruluşundan bu tarafa partinin çeşitli kademelerinde görev almış, sırası ile  Gençlik Kolları Başkanlığı, İl Başkanlığı, Genel Başkan Danışmanlığı ve Genel Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulunup şu an Partimizin Genel Başkanlık görevini sürdürmektedir. 1988 yılından beri Gıda Hizmet ve Turizm alanlarından ticari hayatını sürdürmektedir. Sosyal alanda da bir çok sivil toplum kuruluşlarında yöneticilik yapmıştır.(Kırıkkale Spor As Başkanlığı,Keskin Spor İkinci Başkanlığı,Kırıkkale Esnaf Odalar Birliği [KESOB]Başkan Vekilliği,Bakkallar Odası Başkanlığı,Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu [TESK] Mesleki Eğitim Birimi Yönetim Kurulu Üyeliği)

İbrahim ÇELEBİ evli ve Metehan ÇELEBİ,Çağatayhan ÇELEBİ ve Selin Seyhan ÇELEBİ isimlerinde üç çocuk babasıdır.

YORUMLAR