Dolar : Alış : 7.3877 / Satış : 7.4010
Euro : Alış : 8.9635 / Satış : 8.9797
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya7°CKar Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11081 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

İbrahim ÇELEBİ “Terör ve ekonomik krizi çözmek için birlikte mücadele etmeliyiz”

09 Haziran 2016 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»İbrahim ÇELEBİ “Terör ve ekonomik krizi çözmek için birlikte mücadele etmeliyiz”
İbrahim ÇELEBİ “Terör ve ekonomik krizi çözmek için birlikte mücadele etmeliyiz”

Anavatan Partisi Genel Başkanı İbrahim ÇELEBİ “Yapay, suni ve milletimizi yaralayan seviyesiz gündemlerden çıkarak Milletimizin gerçek gündemine yoğunlaşıp bir an evvel TERÖR ve EKONOMİK KRİZİ çözmeye hep birlikte gece-gündüz amansız mücadeleyi vermeliyiz”

AZİZ TÜRK MİLLETİNİN BAŞI SAĞOLSUN

Anavatan Partisi Genel Başkanı İbrahim ÇELEBİ”Son dokuz aydır Ülkemizi, Milletimizi ve tüm vatandaşlarımızı derinden yaralayan terör olayları dün İstanbul bugünde Mardin-Midyat’ta yapılan hain saldırılarla tahammül sınırlarını zorlayacak boyuta gelmiştir.

Türk Milleti dışarıdan asırlardır devam eden hain tuzaklara çekilmek istenmektedir. Haçlı Seferleri ile başlayan Müslüman kılığına giren ajan Lavrenc’larla devam eden, 1. Dünya ve Milli Mücadele döneminde de yerli işbirlikçilerle birlikte artarak devam eden tuzaklar bugünde farklı metotlarla devam etmektedir. Ama unuttukları Yüce ALLAH’ın aziz kıldığı TÜRK Milleti tüm bu oyunları bugüne kadar bozdu bugünde bunlara fırsat vermeyecektir.

Dış Siyasette düştüğümüz aciziyet ve tutarsız politika bizi dış dünyada yalnız bıraktığı gibi içeride de müthiş istikrarsızlığa itmektedir. Hükümet ve başta Cumhurbaşkanımızın bir an evvel bu güç zehirlenmesinden kibir ve bencillikten kurtularak bozulan dış ilişkilerimizi ivedi düzeltme yoluna yönelmelilerdir. Terörle, teröristle mücadelede yaptıkları hatalarından bir daha dönülmemek üzere vazgeçmelidirler.

Halkımız artan terör olayları ve artarak devam eden ekonomik sıkıntılardan ötürü yarınlarından endişe duyarak büyük bir ruhsal çöküntü içerisindedirler. Milletimiz büyük sağduyu içerisinde sıkıntıları aşmak istiyor ama bu irade fazla zorlamaya gelmez bi an evvel Milli hassasiyetler çerçevesinde Milli bir duruş sergilemeliyiz. Yapay, suni ve milletimizi yaralayan seviyesiz gündemlerden çıkarak Milletimizin gerçek gündemine yoğunlaşıp bir an evvel TERÖR ve EKONOMİK KRİZİ çözmeye hep birlikte gece-gündüz amansız mücadeleyi vermeliyiz.

Çözüm Milli Birlik ve Dayanışmadan geçmektedir. Milli birlik ve Beraberliğimiz uğrunda İstanbul’da ve Mardin- Midyat’ta ŞEHİT olan Polislerimize, Sivil Vatandaşlarımıza ALLAH’tan Rahmet Ailelerine Başsağlığı, yaralılara da acil şifalar diliyorum.

MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN…

BAŞKANIMIZ YENİ

İbrahim ÇELEBİ

 02.01.1966 yılında Kırıkkale’de doğdu.İlk ve orta öğretimini Kırıkkale’nin Keskin ilçesinde okumuştur.Liseyi Kırıkkale Lisesinde,üniversiteyi Anadolu Üniversitesi İş İdaresi Bölümünde okumuştur.

ÇELEBİ; Anavatan Partisi’nin kuruluşundan bu tarafa partinin çeşitli kademelerinde görev almış, sırası ile  Gençlik Kolları Başkanlığı, İl Başkanlığı, Genel Başkan Danışmanlığı ve Genel Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulunup şu an Partimizin Genel Başkanlık görevini sürdürmektedir. 1988 yılından beri Gıda Hizmet ve Turizm alanlarından ticari hayatını sürdürmektedir. Sosyal alanda da bir çok sivil toplum kuruluşlarında yöneticilik yapmıştır.(Kırıkkale Spor As Başkanlığı,Keskin Spor İkinci Başkanlığı,Kırıkkale Esnaf Odalar Birliği [KESOB]Başkan Vekilliği,Bakkallar Odası Başkanlığı,Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu [TESK] Mesleki Eğitim Birimi Yönetim Kurulu Üyeliği)

İbrahim ÇELEBİ evli ve Metehan ÇELEBİ,Çağatayhan ÇELEBİ ve Selin Seyhan ÇELEBİ isimlerinde üç çocuk babasıdır.

 

YORUMLAR

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar