Dolar : Alış : 7.3836 / Satış : 7.3969
Euro : Alış : 8.9597 / Satış : 8.9759
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya8°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11102 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

İbrahim Çelebi “Tapınak Şövalyelerinin Kalıntıları!”

30 Haziran 2016 - 3 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»İbrahim Çelebi “Tapınak Şövalyelerinin Kalıntıları!”
İbrahim Çelebi “Tapınak Şövalyelerinin Kalıntıları!”

TAPINAK ŞÖVALYELERİNİN KALINTILARI !

-Anavatan Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi “Bizi de Afganistan, Irak, Suriye, Filistin ve Kuzey Afrika Ülkeleri gibi TERÖR Ülkesi yaparak bizleri de bu bataklığa çekmek istemektedir”

İstanbul Atatürk Havalimanı’nda yaşanan alçak, hain ve insanlık dışı TERÖR Saldırısını kınıyor, Ölenlere ALLAH’tan rahmet, Yaralılara Şifa ve ölenlerin yakınlarına ve MİLLETİMİZE başsağlığı diliyoruz.

Bu tür saldırıların amacı bizi de Afganistan, Irak, Suriye, Filistin ve Kuzey Afrika Ülkeleri gibi TERÖR Ülkesi yaparak bizleri de bu bataklığa çekmek istemektedir.

Devletimizi yönetenlerin kusurlarına, yanlışlarına ve zaafiyetlerine rağmen konu MİLLİ Güvenliğimiz olunca onca eksikliğine rağmen Devletimizin yanındayız.

anap2

anavatan1

Hükümette her zamanki gibi topu taca atmayı bırakıp; suçu, kusuru birilerine yükleme hastalığından sıyrılıp bu acılara son vermek için topyekun bir MİLLİ Güvenlik icra eylem planını devreye sokmalıdır. Bu mücadelede zaafiyet, kusur ve eksiklik gösteren kim varsa görevden alınarak toplumun samimiyet testini geçmelidirler.

Tarihimizde olduğu gibi bugünde AZİZ TÜRK MİLLETİNE kimse diz çöktüremeyecektir.

EZEL MİLLET EBED DEVLET ! YAŞASIN ADALET, YAŞASIN HÜRRİYET İLELEBET CUMHURİYET !!

YORUMLAR