Dolar : Alış : 7.1924 / Satış : 7.2054
Euro : Alış : 8.7811 / Satış : 8.7969
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya14°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11266 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

İbrahim ÇELEBİ “Bizler cesur olacağız,kararlı olacağız… “

31 Aralık 2016 - 1 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»İbrahim ÇELEBİ “Bizler cesur olacağız,kararlı olacağız… “
İbrahim ÇELEBİ “Bizler  cesur olacağız,kararlı olacağız… “

Anavatan Partisi  Genel Başkanı İbrahim ÇELEBİ  Yeni Yıl Mesajı Yayınladı

Bizler  cesur olacağız,kararlı olacağız… Kötülükleri,zulümleri,ihanetleri insan olma hasletlerimizle  imanımızla ve inancımızla  yeneceğiz.

Anavatan Partisi  Genel Başkanı İbrahim ÇELEBİ  “Aziz  Milletim .Yıllar geçse de hafızalarımızdan silinmeyecek acı ve  kederlerle  dolu bir  yılı geride  bıraktık.  Gerek Dünyada, gerekse ülkemizde akıl vicdan sınırlarını  zorlayan,ihtiraslarına teslim olmuş zümrelerin eseri pek çok olayla derinden sarsıldık.

Yaşadığımız dünyayı cehenneme  çeviren savaşlar,entrikalar, terör olayları, ihanetler bugünden öte geleceğimiz adına hepimizi  endişeye  sevketti.

Ancak umutsuzluk korkaklara ve  kendine güven olmayanlara  mahsustur.

Korkulara, endişelere teslim olmuş, başına ne  gelirse gelsin kaderine  razı bir  toplum anlayışı, her şeyden önce tarihe milli iradesi ile  damga vurmuş bir millete yakışmaz.

ibrahim

anavatan_clip_image002

Bizler  cesur olacağız,kararlı olacağız… Kötülükleri,zulümleri,ihanetleri insan olma hasletlerimizle  imanımızla ve inancımızla  yeneceğiz.

İnsanlık adına,Yüce  Türk Milleti adına daha güzel bir  dünya daha  yaşanabilir ve  egemen bir  Türkiye için  önce bizler inanacağız, umudumuzu  diri tutacağız bir ve  beraber olacağız, hep birlikte başaracağız.

Bu  duygu ve düşüncelerle 2017 yılının  ülkemiz,dünya  ve  insanlık için  hayırlar  getirmesini diliyor,sevgi , barış  ve  güzelliklerle dolu bir gelecek temenni  ediyorum.

YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN

BAŞKANIMIZ YENİ

İbrahim ÇELEBİ


Genel Başkan

Tel: 0 (312) 440 71 10

E-Posta: genelbaskan@anavatanpartisi.org.tr

 02.01.1966 yılında Kırıkkale’de doğdu.İlk ve orta öğretimini Kırıkkale’nin Keskin ilçesinde okumuştur.Liseyi Kırıkkale Lisesinde,üniversiteyi Anadolu Üniversitesi İş İdaresi Bölümünde okumuştur.

ÇELEBİ; Anavatan Partisi’nin kuruluşundan bu tarafa partinin çeşitli kademelerinde görev almış, sırası ile  Gençlik Kolları Başkanlığı, İl Başkanlığı, Genel Başkan Danışmanlığı ve Genel Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulunup şu an Partimizin Genel Başkanlık görevini sürdürmektedir. 1988 yılından beri Gıda Hizmet ve Turizm alanlarından ticari hayatını sürdürmektedir. Sosyal alanda da bir çok sivil toplum kuruluşlarında yöneticilik yapmıştır.(Kırıkkale Spor As Başkanlığı,Keskin Spor İkinci Başkanlığı,Kırıkkale Esnaf Odalar Birliği [KESOB]Başkan Vekilliği,Bakkallar Odası Başkanlığı,Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu [TESK] Mesleki Eğitim Birimi Yönetim Kurulu Üyeliği)

İbrahim ÇELEBİ evli ve Metehan ÇELEBİ,Çağatayhan ÇELEBİ ve Selin Seyhan ÇELEBİ isimlerinde üç çocuk babasıdır.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar