...
HAVA DURUMU
SAKARYA

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 13566 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Hüseyin DEMİRKOL,”Mevlid Kandilimiz mübarek olsun”

17 Ekim 2021 - kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Hüseyin DEMİRKOL,”Mevlid Kandilimiz mübarek olsun”
Hüseyin DEMİRKOL,”Mevlid Kandilimiz mübarek olsun”

Mevlid Kandilimiz mübarek olsun

Mevlid Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Bağımsız Bursa Milletvekili Adayı Hüseyin DEMİRKOL, “Milletimizin ve tüm İslam Âleminin Mevlid Kandili mübarek olsun, Yüce Rabb’im dualarımızı ve ibadetlerimizi kabul eylesin. Peygamber Efendimizin dünyaya teşrif ettiği günün tüm İslam âleminin barışı ve huzuruna vesile olmasını diliyorum” dedi.

Bağımsız Bursa Milletvekili Adayı Hüseyin DEMİRKOL, Mevlid Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Âlemlere rahmet olarak gönderilen Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in (SAV) kainatı teşrifleri münasebetiyle idrak edilen Mevlid Kandilinin mübarek olmasını dileyen Hüseyin DEMİRKOL, birlik ve beraberliğin artmasını, duaların kabulüne vesile olmasını temenni etti.

O’nun ahlakı Kuran’dı

Hüseyin DEMİRKOL, Mevlid Kandili mesajında şu ifadeleri kullandı: “Milletimizin ve tüm İslam Aleminin Mevlid Kandili mübarek olsun, Yüce Rabb’imiz dualarımızı ve ibadetlerimizi kabul eylesin. O’nun ahlakı Kuran’dı. Dürüst ve güvenilir, adil ve hakkı gözeten, güzel ahlak ve merhamet timsali Peygamber Efendimizin dünyaya teşrif ettiği günün tüm İslam âleminin barışı ve huzuruna vesile olmasını diliyor, Rabbimden, bu mübarek gece vesilesiyle, İslam dünyasının birliğini, beraberliğini, dayanışmasını güçlendirmesini niyaz ediyorum” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar