Dolar : Alış : 7.3985 / Satış : 7.4118
Euro : Alış : 9.0044 / Satış : 9.0206
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya16°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11116 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

HHP Lideri Gürsel YILDIZ terörü lanetledi!

28 Nisan 2016 - 1 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»HHP Lideri Gürsel YILDIZ terörü lanetledi!
HHP Lideri Gürsel YILDIZ terörü lanetledi!

Hak ve Huzur Partisi Genel Başkanı Gürsel YILDIZ , “Bir kez daha halkımıza, bu saldırı dolayısıyla direnç gösterme hususundaki kararlı tutumu dolayısıyla takdirlerimi ifade ediyorum. Geçmiş olsun dileklerimi bütün halkımıza iletiyorum” dedi.

Hak ve Huzur Partisi Genel Başkanı Gürsel YILDIZ, Bursa’da gerçekleştirilen terör saldırısına değinerek, bu terör saldırılarının Türkiye’nin terörle mücadele konusundaki kararlı tutumundan geri adım atmasına sebebiyet vermeyeceğini vurgulayan YILDIZ, “Nerede, ne şekilde olursa olsun mutlaka teröriste ve terör faaliyetlerine karşı en kararlı, ilkeli ve etkin tutumu sergilemeye devam etmeliyiz.” diye konuştu.

Hak ve Huzur Partisi Genel Başkanı Gürsel YILDIZ, “Ülkemize, halkımıza, huzurumuza dönük bir saldırıdır.  vatandaşımız yaralandı. Bir kez daha halkımıza, bu saldırı dolayısıyla direnç gösterme hususundaki kararlı tutumu dolayısıyla takdirlerimi ifade ediyorum. Geçmiş olsun dileklerimi bütün halkımıza iletiyorum.” dedi.

Bursa kent merkezinde Ulucami yakınında canlı bomba saldırısı gerçekleştirildi. Patlamanın 25 yaşlarında bir kadın canlı bomba nedeniyle yaşandığı, canlı bombanın da öldüğü bildirildi. Görgü tanıkları
kadının tekbir getirdiğini
söyledi. Saldırıda 16 kişi şarapnel parçaları ve cam kırıklarından, 2 kişi de sesten etkilenerek yaralandı.

bursa1

hakvehuzur1

Bursa’da yaşanan patlaması sonrası ünlüler terörü lanetledi!

Bursa Ulu Cami yakınlarında meydana gelen patlama sonrası sosyal medyada ünlüler teröre tepki gösterdi.

Bursa kent merkezinde Ulucami’nin kapısında henüz nedeni bilinmeyen patlamada 1 kişi hayatını kaybederken 10 kişi yaralandı. Yaşanan patlama sonrasında sosyal medyada ünlüler tepki gösterdi.

Yaşanan patlamaya Hadise, ‘Yine canımızı yaktılar, Bursa Ulucami’de yaşanan terör saldırısını lanetliyorum! Allah sabır versin!’ diyerek tepki gösterirken, gazeteci Ayşenur Arslan ise ‘ABD bugün Türkiye’deki vatandaşları için terör alarmı vermişti.. Bursa haberi bu nedenle hemen yabancı ajansların flaş haberi oluverdi’ tweetiyle ABD’nin daha önce yaptığı uyarıya dikkat çekti.

Yaşanan patlamaya Hadise, ‘Yine canımızı yaktılar, Bursa Ulucami’de yaşanan terör saldırısını lanetliyorum! Allah sabır versin!’ diyerek tepki gösterirken, gazeteci Ayşenur Arslan ise ‘ABD bugün Türkiye’deki vatandaşları için terör alarmı vermişti.. Bursa haberi bu nedenle hemen yabancı ajansların flaş haberi oluverdi’ tweetiyle ABD’nin daha önce yaptığı uyarıya dikkat çekti.

Murat Boz  ‎@MuratBoz

Büyük üzüntü içerisindeyim .. Son bulsun artık.. Geçmiş olsun #Bursa Umarım can kaybı yoktur.

Ayşegül Aldinç ✔ ‎@AysegulAldinc

Hey Allah’ım yarabbim sen sabır ver! Huzur şehri #Bursa ‘ ya da mı uzandı kanlı elleriniz? Yaralı kardeşlerimize acil şifalar dilerim.

Gürsel Tekin ✔ ‎@gurseltekin34

Geçmiş olsun Bursa… Lanet olsun teröre.

HADISE ACIKGOZ ✔ ‎@Hadise

Yine canımızı yaktılar! Bursa Ulucami’de yaşanan terör saldırısını lanetliyorum! Allah sabır versin!

ayşenur arslan ‎@AysenurArslan50

ABD bugün Türkiye’deki vatandaşları için terör alarmı vermişti.. Bursa haberi bu nedenle hemen yabancı ajansların flaş haberi oluverdi

Eren Erdem ✔ ‎@erenerdemnet

Yayın yasağı gelmeden biriniz Hakan Fidan’a haber versin: Bursa Ulucami ‘de CANLI BOMBA saldırısı oldu!

Sehrazat ‎@sehrazatmusic

#Bursa Ulucamiide patlama. Artık ne şekilde beddua edeceğim mı bilemiyorum beddualar tükendi

Aziz Üstel ‎@aziz_ustell

Doğal gaz değil 25 yaşında bir “canlı bombaymış” Bursa’daki patlamanın nedeni. Bir vefat 6 yaralı. Ne mene rezillikti bu be!!

Ferdan Ergut ‎@FerdanErgut

Suriye meselesinde,Kürt meselesinde “herşeyi ben belirlerim” diyen muhteris AKP iktidarının ağır bedelini toplumca ödüyoruz. Yazık bu ülkeye

Olay, saat 17.26’da tarihi Ulucami bahçesinin batı kapısında meydana geldi. İkindi namazının ardından vefat eden bir kişinin cenazesinin kaldırıldığı Ulucami’deki kalabalığın dağılmasının ardından, bahçenin batı kapısı yakınına gelen 25 yaşındaki bir kadın, üzerindeki düzenekle kendisini patlattı.

Patlama kentin büyük bölümünde duyulurken, sokaktakiler bir anda kendilerini can pazarında buldu. Canlı bombanın parçalanarak öldüğü patlamada, şarapnel parçası ve cam kırıklarından yaralananlar kanlar içinde kaldı.

Bazı görgü tanıkları saldırganın “Allahü Ekber” diye tekbir getirerek eylemi gerçekleştirdiğini
iddia ederken, saldırının failinin IŞİD olduğu düşünülüyor.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar