- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11822 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Hendek’i birlikte yönetiyoruz 

07 Ocak 2018 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Hendek’i birlikte yönetiyoruz 
Hendek’i birlikte yönetiyoruz 

Hendek’i birlikte yönetiyoruz

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Başkan yardımcıları ile her hafta cuma günleri farklı mahallelerde ziyaretler gerçekleştirip, muhtarlar ve vatandaşlar ile istişarede bulunuyor.

Başkan Püsküllü bu hafta, Kaymakam Orhan Burhan, Belediye Başkan Yardımcısı Sinan Baylan, MHP Belediye Meclis Üyesi Hüdaverdi Bahadır, Muhtarlar Derneği Başkanı Dursun Emin Kula ve Uzak Mahalleler Koordinatörü Mahmut Nedim Alkan ile birlikte, Çamlıca Mahallesi’nde biraraya geldi.  

Çalışmaları yerinde inceliyoruz

Başkan Püsküllü, mahallelerde yapılan ziyaretler ile istişarede bulunduklarını belirterek “İlçemiz genelinde bulunan 91 mahallemize ihtiyaçlarına ve vatandaşlarımızın taleplerine göre eşit hizmet sunuyoruz. Masa başından değil, yerinden yönetim anlayışı ile Hendek’ivatandaşlarımızla birlikte yönetiyoruz. Gerçekleştirdiğimiz mahalle ziyaretleri ile vatandaşlarımızla iç içe olarak onları yönetime dahil ediyoruz ve demokratik bir yönetim anlayışını uygulamış oluyoruz. Bu yıl tüm mahallelerimizde tespit edilen yerlerde çalışmalarımızı yaptık. Şimdi mahalle ziyaretlerimizde hem yapılan çalışmalarımızı yerinde inceliyor, hem de muhtarlarımız ve vatandaşlarımız ile birlikte sohbet edip istişarede bulunuyoruz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar