- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11836 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Hendek Tek Yürek Oldu

13 Aralık 2016 - 1 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Hendek Tek Yürek Oldu
Hendek Tek Yürek Oldu

Hendek Tek Yürek Oldu

    Hendek Kent Konseyi başkanlığınca organize edilen TERÖRE LANET mitingine yüzlerce kişi katıldı.

Hendek İlçe Emniyet Müdürlüğü önünde toplanan kortej  ellerinde TERÖRÜ LANETLİYORUZ yazılı pankart ile sloganlar eşliğinde  Cumhuriyet alanına yürüdüler. Atatürk anıtı önünde saygı duruşunda bulundular.  Kortej  hep birlikte  İstiklal marşını okudu.

İlçe halkına bir konuşma yapan Hendek Kent Konseyi başkanı Ali İnci, ülkenin çok zor şartlar altında geçtiğini önemle belirterek; dış güçler bizim birlikteliğimize göz dikmişler, ülkemizin kalkınmasını istemiyorlar. Tarih boyunca bunların bu oyunlarını nasıl bozduysak bundan sonra da bozacağız ve neticede  millet kazanacaktır” diye konuştu.

Teröre lanet mitingine katılan  CHP-MHP ve AKP ilçe başkanları nezdinde tüm parti teşkilatlarına teşekkür eden İnci; TBMM’de üç siyasi partinin okuduğu ve imzaladığı bildiriye Hendek’inde aynen altına imza attığını belirtip aynı bildiriyi okudu.

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

hen3

İnci; “ Biz diyoruz ki Hendek’te eğer mesele bayraksa, eğer konu devletse, milletse, vatandaşsa, polisse, askerse, terörse işte CHP ilçe başkanı ve yönetimi burdadır. İşte MHP ilçe başkanımız ve yönetimi burdadır. Ve yine işte AKP ilçe başkanımız ve yönetimi burdadır. Şu anda ilçemizde bulunan bütün sivil toplum örgütleri burdadır. Biz teröre lanet  şehitlerimize  rahmet okuyoruz.” Dedi.

AHMET ÇİLECİ-HENDEK

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar