- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11836 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Hayrettin Hacıbektaşoğlu Aday Adaylığını açıkladı

02 Mayıs 2018 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Hayrettin Hacıbektaşoğlu Aday Adaylığını açıkladı
Hayrettin Hacıbektaşoğlu  Aday Adaylığını açıkladı

Milliyetçi Hareket Partisi’ ndeki görevinden istifa eden Adapazarı Belediye Meclis Üyesi Hayrettin Hacıbektaşoğlu Saadet Partisi Adapazarı İlçe Başkanlığımıza gelerek üye kayıdını yaptırdı. Üyelik belgesini Adapazarı İlçe Başkanı Abidin Birinci teslim etti.

 

MHP’den İstifa Eden Meclis Üyesi Saadet Partisi’ne Geçti

Son günlerde vatandaşların büyük ilgisine mazhar olan Saadet Partisine geçişler sürüyor. Milliyetçi Hareket Partisi Adapazarı Meclis Üyesi Hayrettin Hacı Bektaşoğlu Saadet Partisi’ne geçti.

Milliyetçi Hareket Partisi’nden istifa eden Adapazarı Meclis Üyesi Hayrettin Hacı Bektaşoğlu Saadet Partisi’ne üye oldu. Hacıbektaşoğlu’nun kaydını bizzat Adapazarı İlçe Başkanı Abidin Birinci yaptı. Parti binasında gerçekleşen merasim sonrası konuşan Hayrettin Hacı Bektaşoğlu, tekrardan Milli Görüş’e dönmekten mutlu olduğunu belirtti ve buranın baba ocağı olduğunu söyledi.

“ Son dönemde yaşadığımız sıkıntılar ve ülkemizin içinde bulunduğu durumu göz önüne aldığımızda ve Saadet Partisi’nin son dönemde ki çıkışı bizleri tekrardan burada olmakta zorunlu kıldığını söyleyebilirim. Ülkemizde ki siyaset anlayışını kıymetli Genel Başkan Temel Karamollaoğlu ve ekibi farklı bir noktaya taşıdığını hep birlikte gözlemliyoruz. Hakaretten uzak, çözüm odaklı, karşısındakini dinleyen ve her türlü fikre ve düşünceye saygı duyan bir anlayışta olan bir lider. Bu anlayışı bu düşünceleri de tüm Saadet Partisi teşkilatlarına sirayet etmiş durumda. Bu anlayışın önümüzdeki dönemde hak ettiği yeri alacağı kanaatindeyim. Tekrardan burada olmaktan çok mutluyum. Saygılarımı sevgilerimi sunuyorum.”

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar