Dolar : Alış : 7.1357 / Satış : 7.1485
Euro : Alış : 8.6774 / Satış : 8.6930
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya11°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11262 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

‘Hayata Dair’ Fotoğrafları Fotoğrafseverlerle Buluşuyor

12 Mayıs 2017 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»‘Hayata Dair’ Fotoğrafları Fotoğrafseverlerle Buluşuyor
‘Hayata Dair’ Fotoğrafları Fotoğrafseverlerle Buluşuyor

Kadın Gözüyle Hayattan Kareler Yarışmasının ‘Hayata Dair’ Fotoğrafları Fotoğrafseverlerle Buluşuyor

ANADOLU HAYAT EMEKLİLİK’İN ‘HAYATA DAİR’ FOTOĞRAF YARIŞMASI SERGİSİ 11’İNCİ KEZ AÇILIYOR

Anadolu Hayat Emeklilik’in bu yıl 11’inci kez gerçekleştirdiği Kadın Gözüyle Hayattan Kareler Fotoğraf Yarışması’nda dereceye girenler İstanbul Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi’nde düzenlenen törenle ödüllerini aldı. Dereceye giren 44 fotoğraf, 11 Mayıs-11 Haziran 2017 tarihleri arasında İstanbul Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi’ndeki sergi alanında fotoğrafseverlerle buluşacak.

Anadolu Hayat Emeklilik tarafından bu yıl 11’inci kez düzenlenen, “Kadın Gözüyle Hayattan Kareler’17” fotoğraf yarışmasında dereceye girenler ödüllerini aldı. Ödül töreni; dereceye giren, mansiyona hak kazanan ve sergilenmeye değer bulunan 44 eserin yer aldığı Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi’ndeki sergi alanında gerçekleştirildi.

Fotoğraf tutkunu kadınları ‘Hayata Dair’ temasıyla buluşturan yarışmada, bu yıl birincilik ‘Yolcu’ adlı fotoğrafıyla Demet Cevrim’in olurken ‘Sherbet’ adlı fotoğrafıyla Banu Cihan’ın ikinci, ‘Kömür’ adlı fotoğrafıyla Nazik Nazan Köse Yılmaz’ın üçüncülük ödülüne layık görülerek ödüllerini Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdürü M. Uğur Erkan’ın elinden aldılar. Ayrıca Didem Sevinç Beyazıt, Fatma Salt ve Zeyneb Bahtiyar da mansiyon ödülüne layık görüldü.

Banu_C__HAN

Eserler Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi’ndeki sergi alanında 11 Haziran 2017 tarihine kadar fotoğrafseverler tarafından ziyaret edilebilecek.

Bugüne kadar yaklaşık 13 bin kadının, 53 bini aşkın fotoğrafla katıldığı ‘Kadın Gözüyle Hayattan Kareler Fotoğraf Yarışması’nın seçici kurulunda Fotoğraf Sanatçısı Prof. Güler Ertan, Fotoğraf Sanatçısı İzzet Keribar, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümü Bölüm Başkanı Prof. Nihal Kafalı, Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Enstitü Müdürü Oktay Çolak ve Anadolu Hayat Emeklilik İletişim Müşaviri Nihan Güney yer aldı.

Kadınların gelişimine sosyal, kültürel ve toplumsal olarak katkıda bulunmayı hedefleyen ve Türkiye’nin en çok ilgi gören fotoğraf yarışmalarından biri olan Kadın Gözüyle Hayattan Kareler’e bu yıl 1.897 yarışmacı, 6.501 fotoğraf ile başvuruda bulundu.

Editöre Not: Yarışmada dereceye giren fotoğrafların, sadece bu haber kapsamında ve sanatçısının adıyla birlikte kullanılması konusunda hassasiyetinizi rica ederiz.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar