Dolar : Alış : 8.2694 / Satış : 8.2843
Euro : Alış : 9.9576 / Satış : 9.9755
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya25°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11854 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Hasan Fehmi Güneş, partisinin Sakarya İl Örgütü’nü ziyaret etti.

17 Nisan 2018 - 1 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Hasan Fehmi Güneş, partisinin Sakarya İl Örgütü’nü ziyaret etti.
Hasan Fehmi Güneş, partisinin Sakarya İl Örgütü’nü ziyaret etti.

“Erdoğan kendini düşünen bir lider”

XVIII. ve XXII. dönem CHP İstanbul Milletvekiliği ve İçişleri Bakanlığının yanında, Cumhuriyet Senatosu eski Sakarya üyesi olan Hasan Fehmi Güneş, partisinin Sakarya İl Örgütü’nü ziyaret etti.

TOPLUMU DÜŞÜNMÜYOR

CHP İl Başkanı Erdoğan Isır, Adapazarı İlçe Başkanı Fatma Kurtuluş, İl Kadın Kolları Başkanı Azize Çeroğlu ve çok sayıda partili yönetici tarafından karşılanan eski İçişleri Bakanı Hasan Fehmi Güneş, AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı eleştirdi. Erdoğan’ın toplumu düşünen bir lider değil, sadece kendini düşünen bir lider olduğunu ileri sürdü.


ÖN SEÇİM

84 yaşındaki Güneş, Ağustos ayında yapılması önerilen erken seçim hakkında da değerlendirmede bulunarak, “Baskın seçim yapmak istiyorlar. Her şey planlı ve programlı işliyor. Türkiye’de tek adamlık yönetimin kırılması gerek. Demokrasinin yeniden işlerlik kazanması gerek. Buda önseçimle mümkün” diyerek, eski seçimleri ve anılarını anlattı.

HODRİ MEYDAN

CHP İl Başkanı Erdoğan Isır, Genel Başkanları Kılıçdaroğlu’nun MHP’nin erken seçim talebine karşı ‘Hodri Meydan’ dediğini hatırlatarak; “Biz parti olarak seçime hazırız. Baskın seçim yaparak seçimi alacaklarını zannedenlere, halk sandıkta gerekli cevabı verecektir. Halk bu ülke üzerinde oynanan oyunların artık farkında” dedi.

Partinin bu kadar kalabalık olmasına çok sevindi. Erken seçimi konuştuk. Hodri meydan dedi.  AKP Genel başkanı için sadece kendini düşünen bir lider, toplumu düşünen bir lider değil dedi. Eski seçimleri anlattı.  Ön seçimin öneminden bahsetti.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar