Dolar : Alış : 7.5096 / Satış : 7.5231
Euro : Alış : 8.9643 / Satış : 8.9804
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya9°CYağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11362 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Hasan Ali Çelik’ten Geyve Çıkarması

29 Ağustos 2017 - 1 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Hasan Ali Çelik’ten Geyve Çıkarması
Hasan Ali Çelik’ten Geyve Çıkarması

Hasan Ali Çelik’ten Geyve Çıkarması

Ankara’daki programlarından fırsat buldukça memleketi Sakarya’ya gelen Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik Geyve’deydi.

Bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Geyve’ye gelen Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ile birlikte dolu dolu bir gün geçirdi.

Geyve’ye gelişinde boğaz köylerinden Karaçam ve Bağlarbaşı’na uğrayan Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik Mahalle muhtarları Murat Genç ve Hakan Özbağ ile görüşerek genel sorunlar hakkında bilgi aldıktan sonra Geyve’ye geçti.

Geyve’de Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ile Ak Partili yöneticiler ve Belediye Meclis üyelerince karşılanan  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik  hep birlikte Sekiharman, Hisarlık, Akdoğan ve Umurbey Mahallelerini ziyaret ederek vatandaşları dinledi.Her konuşmasında Geyve’ye yöre insanlarına aşığım diyerek beğenisini ifade eden Bakan Yardımcısı Çelik’i  gittiği yerlerde vatandaşlar tarafından büyük sevgi yumağı ile karşılandı.

Ziyaret ettiği yerlerde hoş geldiniz dileklerine duyarsız kalmayan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik, vatandaşları tek tek dolaşıp selamlayarak hepsinin hal hatırını ve sıkıntılarını sorarak kısa kısa sohbetlerde bulundu.

Ankara programlarından fırsat buldukça Sakarya’ya gelerek , ilçe ve mahallelerde vatandaşlarla hasbihal etme imkanı aradıklarını ifade eden Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan yardımcısı Hasan Ali Çelik, bugünümüzü Geyve’ye ayırdık.Başkanımızla çok yararlı bir gün geçirdik.Tarım’ın gözbebeği bu topraklarda yaşayan çalışkan dürüst, geleneklerine sahip çıkan  insanlarımızla bir arada olmak, onları dinlemek büyük keyif veriyor, dedi.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar