Dolar : Alış : 7.3877 / Satış : 7.4010
Euro : Alış : 8.9635 / Satış : 8.9797
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya7°CKar Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11080 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Hasan Ali Çelik’ten Arifiye’ye Sürpriz Ziyaret…

05 Mayıs 2016 - 1 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Hasan Ali Çelik’ten Arifiye’ye Sürpriz Ziyaret…
Hasan Ali Çelik’ten Arifiye’ye Sürpriz Ziyaret…

Hasan Ali Çelikten Arifiyeye Sürpriz Ziyaret…

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik, Arifiye’ye sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi…

Ak Parti Sakarya Milletvekili ve Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Doç Dr. Hasan Ali Çelik, Arifiye’ye sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi…

Hasan Ali Çelik yaptığı açıklamada;”Arifiye Belediyesinin 22 bölgede yaptığı, 3194 Sayılı İmar Yasasının 18’nci madde uygulamasından sonra Arifiye’de hızla başlayan inşaatlar, beraberinde bir çok sektörde hareketlilik yaşanmasına neden oldu.     Yine, ekonomide yaşadığımız olumlu gelişmeler sonrasında, otomotiv sektörünün üretimi artırma eğiliminde olduğunu görüyoruz.  Bakanlık olarak gerek müteahhitlerimizle, gerek iş adamlarımızla, gerek sanayicilerimizle görüşelim, Onlarla istişare yapalım ve Bakanlık olarak kendilerine nasıl destek olabileceğimiz konusunda yol haritası belirleyelim istedik.  Bu bağlamda Sakarya’mıza yaptığımız ziyaretler kapsamında, Sayın Başkanımız İsmail Karakullukçu’dan da Arifiye’deki , projeler, yatırımlar ve Bakanlıklardaki dosyalar hakkında bilgi aldık.  Arifiye’mize destek olmak için elimizden ne geliyorsa yapacağız.” dedi.

hasanali

Bakan Yardımcısı Çelik, sonrasında Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu ve Ak Parti Arifiye İlçe Başkanı Ethem Çınar eşliğinde, Arifiye’de vatandaşlarla ve iş adamları ile çeşitli temaslarda bulundu.

Başkan İsmail Karakullukçu da yaptığı açıklamada;”Sayın Bakanımızın ziyareti bizi ziyadesiyle memnun etti. Kendisine, Arifiye’de yaptığımız projeler, yatırımlar ve Bakanlıklardaki dosyalarımız hakkında bilgi vererek, yardım istedik.  Kendisine bize verdiği destek ve nazik ziyareti nedeniyle çok teşekkür ediyorum.” dedi.

YORUMLAR

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar