- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11836 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

HAP, ANAP, AP,DYP Merkez-Merkez Sağ Milli Birlik İttifakını Kurdular

04 Mart 2018 - 2 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»HAP, ANAP, AP,DYP Merkez-Merkez Sağ Milli Birlik İttifakını Kurdular
HAP, ANAP, AP,DYP Merkez-Merkez Sağ Milli Birlik İttifakını Kurdular

Hak ve Adalet Partisi (HAP), Anavatan Partisi(ANAP),Adalet Partisi (AP), Doğruyol Partisi (DYP) Merkez-Merkez Sağ Milli Birlik İttifakını Kurdular.

Bu ülkenin milli birliği,beraberliği,varlığı,bekası, geleceği birilerinin veya iktidarda olanların,tekelinde değildir.80 milyonun elindedir.80 Milyonla birleşen bütünleşen ve Allahın izniyle, HAP-ANAP-AP-DYP nin,kurduğu,oluşturduğu,Merkez-Merkez sağ Milli Birlik İttifakın,Halkın,Yüreklerin elinde olacaktır.

Yüce Türk Milleti,Halkım: Bu yapılan fedakarlıklardan haberdar olunuz,ülkede dönen içte dışta dönen,çevrilen fırıldaklıklardan,dolapların,tezgahların yalanların,dolanların,her türlü yolsuzlukların,kanunsuzlukların,haksızlıkların vb farkında olun ve görün artık.

Bu Türkiyenin,Türk Milletinin,Halkının,Milli davasına,davaya Merkez-Merkez sağ Milli Birlik İttifaka gönül verin destek verin iç ve dış güçlerin düşmanların hain planlarını bir-likte bozalım,ülkemizi,halkımızı,ekonomimizi,esenliğe,huzura ,güvene,birlikte mutluluğa kavuşturalım.2019 yılında yapılacak Belediye Başkanlığı, Milletvekliliği,Cumhurbaşkanlığı, seçimlerinde: Halkın iktidarını,Halkın Milletvekillerini,Halkın Cumhurbaşkanını birlikte seçelim,Parlamenter sistemide yeniden kuralım.Unutmayalım: ”Türkiyemizin yedeği yoktur.”..

Bu gerçek milli birliği,ittifakı kuran yüreklerin Allahın,tanrı katında bile kabul görür yeri vardır.çünkü: Temelinde içerisinde sevgi var,Hak,Hukuk,Adalet,Demokrasi, Özgürlükler, Yenilik,Çağdaşlık var.Vatana,Millete,Ezana,Bayrağa,Gençlere,Kadınlara,bunların bekasına adanmış bir gönül birliği var.Elçileri var. Onların bu alçak gönüllü,iyi niyetli, yurtseverlik anlayışı içerisinde emellerine ulaşması için verdikleri mücadeleyi Rabbimiz,Allahımız boşa çıkarmaz mutlak bir güzellik ihsan eyleyecektir.

2019 yılında zafer,iktidar, 80 Milyonun Türk Milletinin, Halkının ,Milli Güçlerin iktidarı olacaktır ve bunların gücü,kararlılığıyla taçlanacaktır.Zafer 80 milyon olan bizim olacaktır

Hak ve Adalet Partisi (HAP),Genel Başkanı YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK,Anavatan Partisi (ANAP)Genel Başkanı İBRAHİM ÇELEBİ,Adalet Partisi (AP) Genel Başkanı VECDET ÖZ,Doğru Yol Partisi (DYP)Genel Başkanı ÇETİN ÖZAÇIKGÖZ,Diyorlarki: Bizler diyoruzki:

“Biz bölen değil birleştireniz.Parçalayan değil bütünleştireniz.”

“Katılın bizlere.Merkez-Merkez Sağ Milli Birlik İttifakına:Vatanda kurtulsun,sende kurtul.”

Saygılarımla….

YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK

HAK VE ADALET PARTİSİ (HAP) GENEL BAŞKANI.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar