- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11807 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Halil Müftüoğlu’ndan Başkana Nezaket Ziyareti…

02 Mart 2017 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Halil Müftüoğlu’ndan Başkana Nezaket Ziyareti…
Halil Müftüoğlu’ndan Başkana Nezaket Ziyareti…

Halil Müftüoğlu’ndan Başkana Nezaket Ziyareti…

Araştırmacı Yazar ve Şair Halil Müftüoğlu ile eski Anavatan Partisi Merkez İlçe Başkanı Ali Özkan, Başkan İsmail Karakullukçu’ya nezaket ziyaretinde bulundu…

Araştırmacı Yazar ve Şair Halil Müftüoğlu ile Eski Anavatan Partisi Merkez İlçe Başkanı Ali Özkan, 2 Mart Perşembe günü Başkan İsmail Karakullukçu’ya makamında nezaket ziyaretinde bulundu…

Samimi bir ortamda geçen ziyarette Başkan Karakullukçu, konuklarına Arifiye’de, sosyal ve kültürel hayatı canlandırmak amacıyla yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Başkan yaptığı açıklamada;”Arifiye’miz bir çok etnik kökene sahip vatandaşımızın huzur ve mutluluk içinde yaşadığı, ilimizin sanayi merkezi konumundaki bir ilçe. Ancak, şehir merkezine çok yakın oluşumuz nedeniyle sosyal ve kültürel hayat çok canlı değil. Biz, Belediye olarak Ramazan etkinlikleri, Çanakkale Savaşı, 23 Nisan, Kutlu Doğum Haftası gibi önemli gün ve haftalar vesilesi ile, birde toplum sağlığının konu edildiği toplantı, seminer ve sempozyumlar düzenleyerek bu eksikliği gidermeye çalışıyoruz. Bu konuda, Kültür Merkezi binamız ve Kent Meydanımızı inşa ederek, ilçemizin en büyük ihtiyaçlarından birini giderdik. Sonraki hedefimiz ise; şiir dinletileri, sanatçı ve yazarlarımızla söyleşiler düzenleyerek, gençlerimize edebiyatı ve şiiri sevdirmek.” dedi.

Araştırmacı yazar ve şair Halil Müftüoğlu da yaptığı açıklamada;” Arifiye Belediye Başkanımız İsmail Karakullukçu’nun yaptığı çalışmalarla, son yıllarda Arifiye hızlı bir gelişme sürecine girdi. Bildiğim kadarıyla da şu an Arifiye’de hızlı bir yapılaşma var. Bu da, hızlı nüfus artışı demek. Belediye olarak, vatandaşın ihtiyaç duyduğu alt yapı, sosyal donatı alanları, park alanları gibi yatırımları yaparken aynı zamanda Kültürel ve Sosyal hayatı canlandırma çabasına girmeniz, bizler adına mutluluk verici. Arifiye’nin bir şansı da eğitimci ve çalışkan bir başkana sahip olması. Sayın başkanım, çalışmalarınızı beğeni ile izliyor, başarılarınızın devamını diliyoruz.” dedi.

 

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar