Dolar : Alış : 7.3836 / Satış : 7.3969
Euro : Alış : 8.9597 / Satış : 8.9759
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya8°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11102 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Hakan Yiğit; REFARANDUM “sandık” gözüküyor

18 Mayıs 2016 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Hakan Yiğit; REFARANDUM “sandık” gözüküyor
Hakan Yiğit; REFARANDUM “sandık” gözüküyor

SANDIK GÖZÜKÜYOR ;
DOKUNULMAZLIK OYLAMASI SONUCU NE Mİ OLUR
Bu günkü yapılan ve halen devam eden Meclis Genel Kurulunda 330 oy ile 367 oy arası bir sonuç çıktı. 350 de kaldı.
Cuma günü yine bu rakam 330 ile 367 arasında kalır ve geçmediği taktirde bizi büyük bir süreç olan REFARANDUM. “sandık” gözüküyor… Teröre kim destek oluyorsa halk onu sandığa resmen gömer.
Biz Ak Ocaklar Derneği Genel Merkezi ve şubeleri olarak halk oylamasına bizzat hazırız…
Tencere tavaya değil bizzat sandıklara gitmeye hazır ve nazırız. Hükümetimizi sonuna kadar oy verdik destekledik ve bizzat desteklemeye devam edeceğiz…
HAZIRMISINIZ
Arz ederim Kamuoyuna

Hakan Yiğit
AKOD ANADOLU KARDEŞLİĞİ OCAKLARI
AK OCAKLAR DERNEĞİ GENEL BAŞKANI

EY BRE GAFİL
Biz bir Milletin Cumhurbaşkanına bizim seçilmiş Cumhurbaşkanımıza laf söz edenleri kınıyoruz , herifci oğlu tutmuş beni kınıyor. Ne cinsler var anlaşılır gibi değil…
Adamın benle alakası yok
Hayatta beni tanımaz görmemişim…
Münafıklık diz boyu haline gelmiş.
Alçak ‘lar Ak Ocaklar Derneği üzerinden prim yapmaya çalışıyor lanet olasıcı beni kınıyor.
Neymiş efendim; sanamı düşmüş… Hoppala…
Ula namussuz sanamı soracam kimi destekleyip desteklemeyeceğimi.
Bre düzenbaz siz kimsiniz ki bizim sevgimizi çıkarcı ve menfaatci olarak dillendiriyorsunuz.
Karaktersiz herifler sizin kimi neyi desteklediğiniz buz gibi ortada. Neymiş biz prim Yapıyormuşuz. Primi batsın münafık. Sende gözün kesiyor yüreğin yetiyorsa çık destekle…
Allah şahit olsunki içerden ve dışardan kim bu sevgimize yada desteğimize dil uzatırsa bin defa daha destekleyeceğiz.
Korkak ve munafıklar utanın. ..
Erkek olun delikanlı olun Mert olun.
Bu memleket bizim.
Bu bayrak bizim
Bu ezanlar bizim
Bu davalar bizim.
Yahu seçtiğimiz ve desteklediğimiz adam bizim Cumhurbaşkanımız…
Ben bir tek kalsam bu can bu bedenden gitsede sonuna kadar Türkiye Milliyetçisi ve Recep Tayyip ERDOĞAN sevgisini sonuna kadar yaşatacağım…
Umarım anlayan anlar anlamayan zil çalıp oynar.
Hiç kimse benim ve arkadaşlarımın özgürlük anlayışını kısıtlayamaz.. Onlar seviyor özgürlük oluyor demokrasi oluyor bize gelince siz kimsiniz diyorlar. Hadi oradan çakallar…

HAKAN YİĞİT
Ak Ocaklar Derneği Genel Başkanı

 

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı

Ak Ocaklar Derneği Genel Başkanı HAKAN YİĞİT“19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı” münasebetiyle yayımladıkları mesajları aşağıda sunulmuştur:

Gazi Mustafa Kemal’in 19 Mayıs 1919’da Samsun’da başlattığı bağımsızlık mücadelesi, tarihe gömülmek istenen bir milletin küllerinden tekrar doğuşu, özgür ve müreffeh yarınlara yürüyüşüdür.

İstiklalimiz ve istikbalimiz için verdiğimiz son büyük mücadele olan Kurtuluş Savaşıyla aziz milletimiz, vatan ve bayrak sevgisini, özgür yaşama kararlılığını tüm dünyaya ilan etmiş; Cumhuriyetimizin kuruluşuna uzanan süreç, başka milletlerin bağımsızlık mücadelesine de örnek olmuştur.

İstiklal Savaşımızı zafere taşıyan, ecdadımızdan tevarüs ettiğimiz birlik, beraberlik ve dayanışma ruhu, bugün tüm kazanımlara sahip çıkmamızı, ülkemizi daha müreffeh kılmak için azimle çalışmamızı, geleceğe umutla bakmamızı sağlamaktadır.

19 Mayıs 1919’da tutuşturulan meşale, milletimizi muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarma mücadelemizde yolumuzu aydınlatmaya devam etmektedir.

İstiklal mücadelemizin başladığı 19 Mayıs’ın, Gençlik ve Spor Bayramı olarak ilan edilmesi, Cumhuriyeti emanet ettiğimiz gençlerimize duyduğumuz güvenin bir göstergesidir.

Sevgili Gençler,

Geçmişimizden aldığımız güç ve ilhamla 2023 hedeflerimize ilerlerken, en büyük güvencemiz sizlersiniz.

Bu aziz vatanın ecdadımızdan bizlere emanet olduğunun idraki içinde, tarihimize ve değerlerimize sadakatle sahip çıkarak, ülkemizi hep birlikte daha huzurlu günlere taşımanın gayreti içinde olacağınıza inanıyorum.

Sizlerin umutla parıldayan gözlerinizde, coşkuyla çarpan kalplerinizde, aydınlık yüzlerinde, Kurtuluş Savaşımızı zaferle taçlandıran irade, kararlılık ve inancı görüyoruz. Türkiye’nin müreffeh yarınları için umudumuz, en büyük gücümüz sizlersiniz. Bu büyük sorumluluğun bilinciyle daha çok çalışmalı, ülkenize ve milletinize faydalı bireyler olmaya gayret etmelisiniz.

Bu düşüncelerle 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutluyor, tüm gençlerimizi, tüm vatandaşlarımızı en kalbi duygularımla selamlıyorum.

AK OCAKLARIN AMACI NEDİR

Hızla değişen ve dönüşen dünyada, Milleti ile bütünleşmiş bir devlet anlayışı içinde, adalet, sevgi ve hoşgörünün hakim olduğu köklü bir medeniyet mirasına sahip büyük ve güçlü Türkiye idealine hizmet etmek gayesiyle;
Millet olmanın gereği olan manevi ve milli değerlerimize bağlı, insana ve doğaya saygılı fikren, bedenen ve kültürel yönden sağlıklı, medeniyet şuurumuza sahip, fikri ve vicdanı hür, ilim ve irfan sahibi;
Çağın gereklerini iyi okuyabilen, toplumumuza ve insanlığa değer katan, demokratik değerleri ve ilkeleri benimsemiş, özgüveni yüksek, yenilikçi, çalışkan, iyi ahlaklı, hoşgörülü ve başarılı bir gençlik yetişmesine manevi ve maddi katkıda bulunmak suretiyle ülkemize ve insanlığa faydalı olmak;
Demokrasinin, temel hak ve hürriyetlerin geliştirilmesi için çaba sarf etmek;
Ülke ve dünya sorunlarını yakından takip ederek gerekli fikri ve toplumsal çalışmalar yapmak bu çerçevede tüm ülke çapında Sağlık,çevre,spor,kültür,eğitim ve öğretim hizmetlerinin etkin ve verimli biçimde yerine getirilmesine yönelik çalışmalara katkıda bulunmak ve bu konularda manevi, maddi, her türlü desteği ve girişimi gerçekleştirmektir.Ülkemiz büyüyen ve gelişen bu doğrultuda kalkınmayı kendisine hedef almış hedef 2023 heyecanı ile geleceğimiz için YENİ TÜRKİYE BÜYÜK ÜLKEsloganları ile girerken bizler ülke ve millet sevdalıları olarak elbette sorumluluk almak zorundayız.
Ülkemizin yönetiminde bulunan Milli İradenin Ses,Mazlumların Umudu Sn.Cumhurbaşkanı’mız Recep Tayyip ERDOĞAN ve bu millete hizmeti efendi olarak değil hizmetkar olarak gören değerli devlet büyüklerimize şükranlarımızı sunuyoruz.
Bizler bu Ülkenin ve Milletin evlatları olarak;
Hizmet sevdalılarına hizmete gidiş noktasında manevi olarak destek olmak ve yapılan milli projeleri halka anlatmak ve gelişen Türkiye yolunda refah ve huzur içerisinde hep birlikte yol almak ve gelecek nesillere güzel bir mirasın bırakılmasında gönül elçileri olarak çalışmalar yapacağız.

AK OCAKLARIN HEDEFİ NEDİR 
Gelişen ve büyüyen Türkiye mizin kalkınmasında ve gelişmesinde rol alacak;
Millet olmanın gereği olan manevi ve milli değerlerimize bağlı, insana ve doğaya saygılı; fikren, bedenen ve kültürel yönden sağlıklı, medeniyet şuurumuza sahip, fikri ve vicdanı hür, ilim ve irfan sahibi; çağın gereklerini iyi okuyabilen, toplumumuza ve insanlığa değer katan, demokratik değerleri ve ilkeleri benimsemiş, özgüveni yüksek, yenilikçi, çalışkan, iyi ahlaklı, hoşgörülü ve başarılı bir gençlik yetiştirmek hedefimiz olacaktır.

HERKESE KUCAK AÇIYORUZ 
Yeni yüzyılın Mevlana Ocağıyız… 
Bunun içindir ki Ak Ocaklar sivil toplum kuruluşudur. Memur, işçi ve öğrenci kardeşlerimiz bu davada gönül rahatlığıyla görev alabilirler.
Nefsimize yenik düşmeyeceğiz Hedef 2023 yolunda Milli birlik,beraberlik ve kalkınma noktasında hep birlikte güçlü bir sivil toplum kuruluşu olarak yerimizi alacağız.
Bu güzel duygularla ülke sevdalılarını hizmete giden yolda kardeş olmaya bir olmaya iri olmaya,diri olmaya ve birlikte TÜRKİYE olmaya davet ediyoruz.
Büyük TÜRKİYE yolunda sizleri yanımızda görmek istiyoruz.
Siz yoksanız biz bir eksiğiz Oda Sizsiniz.

AK OCAKLARIN SİYASİ BİR PARTİ İLE BAĞI VARMIDIR 
Dernekler kanununa göre hiçbir Sivil Toplum Kuruluşunun, hiçbir Siyasi Parti ile bağı olamaz ve aynı zaman da Siyasi Partinin de bir STK ile resmi bir bağı olamaz. Ama gönülden ve yürekten DAVASINA sevdalananların amacına hiçbir engel mani olamaz. Onun içindir ki, bizlerde sevdası, davası ve alnı AK olanlar olarak, alnımızın AKı ile duruşumuzu göstermekteyiz. Gelişen büyük Türkiye sevdası ve davası için, yeni anayasa çıkartma arzusu içinde Başkanlık sistemini desteklediği için ve hedef 2023 ve 2071 diyerek büyük hedefler düşünerek önümüzü görmeye vesile oldukları için bu seçim süresi içinde tüm il ve ilçelerimizle birlikte AK Partiye sonsuz destek olacağımızı beyan ediyoruz

SAHİP ÇIKAMADIĞIMIZ DAVA BİZİM DEĞİLDİR 
Günümüzde STK ların ana sorumlulukları ne olmalıdır ve  AK OCAKLARIN duruşu nasıl olacaktır
Öncelikle şunu belirtmek isteriz Sahip çıkamadığımız dava bizim değildir. Sayın Cumhurbaşkanı’mız RECEP TAYYİP ERDOĞAN beyefendinin tüm sivil toplum kuruluşlarını , sorumluluk almaya davet ediyoruz diyerek tek bayrak, tek vatan, tek devlet, tek millet olarak birlik ve beraberlik doğrultusunda hareket edilmesi gerektiğini vurgulamıştır.
Sayın Emine ERDOĞAN hanımefendi sivil toplum kuruluşunun önemini şu sözlerle dile getirmiştir.

SİVİL TOPLUM FAALİYETLERİ YAPMAK SADECE BUGÜNÜN DEĞİL, TARİHİNDE BİZLERE YÜKLEDİĞİ BİR SORUMLULUK

AK OCAKLAR DERNEĞİ bir sivil toplum kuruluşu olarak sorumluluk alıyor ve ülke millet sevdalılarına hizmet kâr olmaya devam ediyoruz.Türkiye sevdası ile yola çıkan en güçlü sivil toplum kuruluşu olma noktasında hızla yerimizi sizlerin de destek ve teveccühleri ile yol alıyoruz.

Misyonumuz
Ak Ocaklar Olarak,
Milli,manevi örf ve adetlerine bağlı çalışkan,ülkesini seven
Büyüklerine karşı saygılı küçüklerini seven,Ülke menfaatlerini
Ön planda tutan birbirlerine kardeş sevgisiyle bağlı gençler
yetiştirmek hedefimiz olacaktır.

Vizyonumuz

Bilgili, yetenekli bir nesil yetiştirilmesi yönünde
gelenek,görenek ve Adetlerimizi yaşatmak için
için seminerler düzenlemek,
Madde bağımlı gençlerimizi rehabilitasyon merkezlerine
yönlendirmek
Üniversite gençliğimizin sorunlarına köprü vazifesi olmak
Ülkemizin kalkınması için yöresel bazlı projeler hazırlayarak
Yörenin kalkınmasına dolayısıyla Ülkemizin kalkınmasına
Katkıda bulunmak.

Yurt içi Şubelerimiz

Tokat/Turhal                          İlçe          Şube Başkanlığı
Hatay                                       İl              Şube Başkanlığı
Hatay/İskenderun                 İlçe          Şube Başkanlığı
Aydın                                       İl              Şube Başkanlığı
Aydın/Nazilli                          İlçe          Şube Başkanlığı
Zonguldak/Kdz.Ereğli          İlçe          Şube Başkanlığı
Ağrı                                         İl              Şube Başkanlığı
Ağrı/Diyadin                          İlçe          Şube Başkanlığı
Iğdır                                        İl               Şube Başkanlığı
Muş                                        İl              Şube Başkanlığı
Bursa/Yıldırım                     İlçe          Şube Başkanlığı
Erzurum                               İl               Şube Başkanlığı
Van                                       İl               Şube Başkanlığı
Çorum                                  İl               Şube Başkanlığı
Osmaniye                            İl               Şube Başkanlığı
Antalya/Manavgat             İlçe           Şube Başkanlığı
Denizli                                 İl               Şube Başkanlığı
Yozgat/Sorgun                   İlçe           Şube Başkanlığı
Urfa/Haliliye                        İlçe           Şube Başkanlığı
Urfa                                      İl               Şube Başkanlığı
Van/Erciş                            İlçe          Şube Başkanlığı
Zonguldak                           İl              Şube Başkanlığı
Adıyaman/Kahta                İlçe          Şube Başkanlığı
Tokat/Erbaa                       İlçe          Şube Başkanlığı
Düzce                                  İl              Şube Başkanlığı

Avrupa Temsilciliklerimiz

Belçika                           Ülke           Temsilciliğimiz
İsviçre                            Ülke           Temsilciliğimiz
Fransa                           Ülke           Temsilciliğimiz

YORUMLAR