Dolar : Alış : 7.3985 / Satış : 7.4118
Euro : Alış : 9.0044 / Satış : 9.0206
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya18°CÇok Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11123 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Hak ve Huzur Partisi Lideri Gürsel YILDIZ’ın 23 Nisan Kutlama Mesajı

22 Nisan 2016 - 1 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Hak ve Huzur Partisi Lideri Gürsel YILDIZ’ın 23 Nisan Kutlama Mesajı
Hak ve Huzur Partisi Lideri Gürsel YILDIZ’ın   23 Nisan Kutlama Mesajı

Hak ve Huzur Partisi Lideri Gürsel YILDIZ’ın   23 Nisan Kutlama Mesajı

Hak ve Huzur Partisi Genel Başkanı  Gürsel YILDIZ, “Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 96. Yıldönümünü ve 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı büyük bir gurur ve coşkuyla kutluyorum” dedi.

Hak ve Huzur Partisi Genel Başkanı  Gürsel YILDIZ  Kayseri Talas ilçesi Fatma Zehra Dülgeroğlu İlkokulu  ile ortaokulundaki 23 Nisan etkinliklerine  katıldı.

Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Hak ve Huzur Partisi Genel Başkanı  Gürsel YILDIZ şunları söyledi; “23 Nisan 1920’de gerçekleştirilen Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışı, kuşkusuz tarihimizin dönüm noktalarından birini ve varlığına kastedilen yüce Türk milletinin şanlı uyanışı ile direnişini simgelemektedir.

Büyük Millet Meclisi, “Egemenlik kayıtsız, şartsız milletindir” ilkesinin oluşturduğu demokratik rejimimizin temel kurumu, milli egemenliğimizin somutlaştığı ve milli iradenin temsil edildiği yüce bir organ; ayrıca ülkemizin küresel bir güç durumuna gelerek yeni dünya düzeninde hakettiği saygın yeri almasına büyük katkılar sağlayan temel dinamiğimizdir.

kayseri22

Bunlarla birlikte 23 Nisan, dünya çocuklarına armağan edilen tek çocuk bayramı olması hasabiyle de önemli ve anlamlı bir tarihi temsil eder.

Milletimizin en değerli varlığı ve geleceği olan çocukların, insanlığın da aydınlık ve refah dolu yarınlarının güvenceleri olduklarına yürekten inancımı ifade eder, bu itibarla bir kez daha 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılış yıldönümünü en içten dileklerimle kutlarım.”

23-nisan-kutlama-mesajlari

kayseir5kayser8kayser10kayserikayseri1kayseri2kayseri3kayseri4kayseri6kayseri22

YORUMLAR

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar