Dolar : Alış : 7.3877 / Satış : 7.4010
Euro : Alış : 8.9635 / Satış : 8.9797
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya7°CKar Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11081 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Hak ve Huzur Partisi Genel Başkanı Gürsel YILDIZ Şanlıurfa’da

27 Ağustos 2016 - 1 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Hak ve Huzur Partisi Genel Başkanı Gürsel YILDIZ Şanlıurfa’da
Hak ve Huzur Partisi Genel Başkanı Gürsel YILDIZ Şanlıurfa’da

Hak ve  Huzur Partisi Genel Başkanı Gürsel YILDIZ Şanlıurfa’da

Hak ve  Huzur Partisi Genel Başkanı Gürsel YILDIZ  Şanlıurfa’da Şanlıurfa Şehit Aileler Derneğini ziyaret  etti.

Kadri Erdoğan Caddesi   Vali Akbulut İş Merkezinde  bulunan Şanlıurfa ŞEHİT Aileler Derneğine yapılan    Ziyarette Hak ve  Huzur Partisi Genel Başkan Yardımcısı  Mehmet HOROZ  ‘da  hazır  bulunuyor.Şanlıurfa Şehit Aileler Dernek Başkanı Mehmet Yavuz dernek  çalışmaları  hakkında   bilgi  verdi

sanlıurfa1 sanlıurfa2

Şanlıurfa Şehit Aileler Dernek Başkanı Mehmet Yavuz; Bırakın bölücü terör örgütünü hiçbir dış kuvvetin ülkenin vatanımızın bölünmez bütünlüğü için devletimizin milletimizin sabrını sınamaya kalkmaması gerektiğini ülkemizin bu terör olaylarından sapasağlam çıkarak yoluna dimdik yıkılmadan devam edeceğini ancak; hain kalleş bölücü terör örgütü mensupları bunun altında kalır, ve altından kalkamayacağı ‘’bedeller ödersiniz’’ dedi.

sanlıurfa4

YAVUZ, Şehitlerimizin canlarıyla kanlarıyla bedel ödediği vatanımızın bölünmez bütünlüğü için milletimizin saygınlığına itibarına gölge düşürecek hiçbir terör saldırısını ordumuzun karşılıksız bırakmadığını şehit aileleri ve gazilerimizin hassasiyetini de göz önünde bulundurarak Türk Silahlı Kuvvetleri dün olduğu gibi bugün de hem dış hem iç düşmana karşı güvenlik ve huzurun teminatıdır. Dedi.

sanlıurfa3

 Hak ve  Huzur Partisi Genel Başkanı Gürsel YILDIZ”“Vatanımızın birliği ve beraberliği uğruna şehit düşen yavrularımızın yakınları ile ilgili olarak görev yapan Şanlıurfa Şehit Aileleri Derneği’nin misafiri olmaktan gurur duydum. Vatanımıza musallat olan bütün şer kuvvetlerinin akıbeti çok kötü olsun. Milletimize musallat olan insanların ve devletlerin hali hiç iyi olmamıştır” şeklinde konuştu.

MURATHaber-Murat DEMİRKAN-(Habervole) Şanlıurfa

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar