- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11822 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

HAK Parti Lideri Serkan Arslan “A’dan Z’ye kadar dışarıya bağımlı hale geldik”

04 Ocak 2018 - 3 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»HAK Parti Lideri Serkan Arslan “A’dan Z’ye kadar dışarıya bağımlı hale geldik”
HAK Parti Lideri Serkan Arslan “A’dan Z’ye kadar dışarıya bağımlı hale geldik”

HAK Parti Lideri Serkan Arslan “A’dan Z’ye kadar dışarıya bağımlı hale geldik”

Dernekturk Genel Yayın Yönetmeni Fehmi DUMAN  Hak ve Hakikat Partisi Genel Başkan Serkan Arslan ile  Gündemi  Konuştu.

Hak ve Hakikat Partisi Genel Başkan Serkan Arslan “İktidar Millet’ten Aldığı Ağır Vergiler Cezalar Zamlarla Ülkeyi Yönetmeye Çalışıyor.”

Genel Başkan Serkan Arslan “Rahman ve Rahim olan ALLAH’IN adıyla başlarım.

Bir durum değerlendirmesi yapalım, şöyle sağımıza solumuza bir bakalım;Neler oluyor.ülkemizin durumu nedir, nereye gidiriyor. İyi durumdamıyız kötü durumdamıyız.

2017 Yılını geride bırakıp yeni yıla girmiş bulunmaktayız. Geçmişimizden ders alamaz isek geleceğe yön veremeyiz. gecen yıllarda memleketimizde  tarım ve hayvancılık durma noktasına gelmiş iken ,Yanlış  politikalarla 2017 yılında tamamen bittiğini hep beraber gördük ve şahit olduk. oysaki memleketimiz tarım ve hayvancılıkla geçinen bir ülkedir.

 Tarım ve hayvancılıkta köylümüzü çiftçimizi destekleyeceğimiz yerde, ithalat kapılarını açtık. Temel ihtiyaçlarımız olan bütün ürünleri ithal eder hale geldik. Sırbistan’dan Makedonya’dan ithal et, Rusya’dan buğday, Amerika’dan pirinç aldık. Kuru bakliyatı ;fasulyeyi ,Nohutu ,Güney Kore Malezya’dan ithal ettik.

Birkaç hafta öne cumhur başkanımız Sirbistan’dan et anlaşması yaptığı gibi Tunus ziyaretinde zeytin ve zeytin yağını Tunus’dan  ithal edeceğimizi açıkladı. Çok acı bir tablo .

Köylümüzü çifcimizi kalkındıracağimiz yerde böyle yanlış siyasetle diş ülkelere para kazandırıp köylümüzü çifçimizi öldürüp ,tarım ve hayvancılığımızı bitirdik. A’dan Z’kadar dışarıya bağımlı hale geldik.

Esnafımız Sanayicimiz ve halkımız ağır vergileri ödeyemeyecek hale geldi.

Son 5 yılda 735.00 esnaf dükkanı 164.00 fabrika kapandı.

Devletin resmi kurumu TÜİK verilerine göre; 2011-2016 yılları, 735 bin esnaf dükkanını 164 bin işveren de fabrikasını kapattı.

ŞUAN DAKİ MEVCUD İKTİDAR MİLLETTEN ALDIĞI AĞIR VERGİLERLE VE CEZALARLA ZAMLARLA ÜLKEYİ  YÖNETMEYE ÇALIŞIYOR.

Nereye kadar gider bilmem ama haksızlıklar adaletsizlikler umursamazlıklar milletimizi çileden çıkarmış halde gelmiştir .

Her gün zamlarla uyaniyoruz 2018 yılına zamlarla girdik elektirige zam  suya zam doğalgaza zam benzine zam  vs her şeye zam geldi. Aynı zamanda vergi ve trafik  cezalarina köprü ve otoyollarada yılın ilk gününde zam geldi.

Bu iktidar artık türkiyeyi yönetemez hale geldi. Memleketimizi milletimi karanlıklara gömüyor. Aklı selim adımlar atılamıyor. Hergün bir kandırılmayla aldatılmayla uyanıyoruz.

Kurum ve kuruluşlarda rüşvet yolsuzluk hırsızlık hat safada. zina fuhuş tecevuz  ahlaksızlık heryerde. adaletsiklik ve zulum arşa dayandı. Pkk ,  terör ,mafya itibar gördü.  idaremizde  ve halkımızda ahlak sorunu var. Amirlerimiz ve alimlerimiz şaşırmis bir haldeler  ve daha da fecisi sapıtmış durumdalar. Ülkemize acil tarafından Allahtan korkan adaletli doğru yiğit kişilerin sahip çıkması lazım.

Hakvehakikat partisi olarak 10 yıldır aktif siyaset yapıyoruz. Çarşıda pazarda caddelerde köylerde ilçelerde  halkımızın içindeyiz. Vadandaşlarımizin dertlerini  dinliyoruz. şuan her bireyimiz gidişattan memnun değil.Her gün daha kötüye gidiyoruz anlayişi Hakim. Mevcud siyasetten ve iktidardan ümitlerini kesmiş durumdalar. Herkes endişeli ve Arayiş içinde.

Merhum Genel başkanımızın  Liderimiz Mücahit Dursun Güneş Efendimiz  bize bir müjdesi vardı.

 Bu dava 10 yıl sonra menziline ulaşır. Tayyip Erdoğandan bu görevi alırız. Biz görüyoruz ki ve inanıyoruz ki zaman zemin  hak ve hakikat davasına gebe kalmıştır.


AZİZ MİLLETİM

İslam ve Tevhid sancağını ümmet anlayışını ehli sünnet çizgisini

Hak ve hakikat partisin  de bulabilirsiniz.

Hak ve hakikat partisinin içinde nice mücahit Dursun Güneşleri mücahit  Erbakan hocaları Muhsin abilerimiz bulabilirsiniz.

 Bizim şiarımız adalet ve doğruluktur. Adalette ve doğrulukta örneğimiz hz Resulah ve Kuranı kerimdir.

Hak ve hakikat partisinin siyaseti iSlam dır.

Amacı Emri bil maruf Allah’ın emir ve yasaklarını dile getirip uygulamaktır.

BİZ BU YUZ  Hak  ve hakikat partisi budur.

Mevcud siyaset ortadadır. Bunlardan isalam adına adalet ve doğruluk adına birşeyler beklemek ahmaklıktır.

Hak ve Hakikat Partisi Genel Başkan Serkan Arslan

Biz bir grup Allaha ve resulüne inanmiş mücadele veren taraflarız. bizim partimizde davanizda siyasetimizde menfaat yoktur. Çıkar ilişkisi yokltur. Makam için siayaset yapmıyoruz ihale alalım köşe kapalım zengin olalım anlayışı  Bizim kitabımızda yazmaz.

Bu zihniyete sahip insanlar hak ve hakikat partisinde barınamazlar bizle beraber olamazlar.

Yine söylüyorum mevcud siyasetçiler niçin siyaset yaptıkları ortadadır. Bunların siyaseti budur.

Bizim siyasetimiz hakKI batıla üstün kılana  kadar mücadelemiz devam edecektit. Ecdadımızın mirascısı olduğumuz toprakları alıp ecdadımız Osmanlı gibi Adaletle hükmede kadar mücadelemiz devam edecektir.

 

AMAÇ

Madde 2-Hak ve Hakikat Partisi’nin amacı;

Anayasa ve Kanunlar çerçevesinde, Milli Mücadele Şuuru ile din, dil, ırk ve renk ayrımı yapmadan gerçek bir Demokrasi ile Türkiye Cumhuriyetini dünya milletleri içerisinde hak ettiği en yüksek yere ulaştırmaktır.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar