Dolar : Alış : 7.3797 / Satış : 7.3930
Euro : Alış : 8.9778 / Satış : 8.9939
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya20°CRüzgarlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11126 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Gürsel YILDIZ “sonuna kadar Milli İradenin yanındayız”

16 Temmuz 2016 - 1 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Gürsel YILDIZ “sonuna kadar Milli İradenin yanındayız”
Gürsel YILDIZ “sonuna kadar Milli İradenin yanındayız”

Hak ve Huzur Partisi Genel Başkanı Gürsel YILDIZ  Ankara Sıhhiye meydanında  incelemelerde  bulunduktan  sonra  “Türk Silahlı Kuvvetleri göz bebeğimizdir, Namlusunu milletine,  polisine, askerine, siyasetçisine çevirenlere müsamaha  edemeyiz”dedi.

Hak ve Huzur Partisi Genel Başkanı Gürsel YILDIZ  yaşanan son olaylarla ilgili yaptığı açıklamada, “Hak ve Huzur Partisi  olarak sonuna kadar Milli İradenin, Sivil Siyasetin, Demokrasinin, Hukukun Üstünlüğünün yanında olduğumuzu ve yanında durmaya devam edeceğimizi bir kere daha ifade ediyoruz” dedi

YILDIZ” Hak ve Huzur Partisi İnsan haklarına ve hukukun üstünlüğüne; laik, çağdaş, katılımcı ve çoğulcu demokrasiye dayanan hakça bir düzen oluşturmak, Ülkenin güvenliğini ve bütünlüğünü, ulusal birliği, ekonomik ve siyasal bağımsızlığı, yurtta ve dünyada barışı koruyup güçlendirmek, Kuvvetler ayrılığına, bağımsız ve tarafsız yargıya dayanan bir hukuk devleti düzenini gerçekleştirmek, Bireysel hak ve özgürlüklerin güvence altına alınmasını sağlamak, özgür bireyler arasında toplumsal dayanışmayı ve işbirliğini geliştirmek, Her bireyin kendi kişiliğini ve potansiyelini geliştirmesinin önündeki engelleri kaldırmak amacını güden  partimiz yaşanan  olayları  kabul etmesi  mümkün değildir

 Genel Başkan Gürsel YILDIZ  “Dün gece Türk Demokrasisine,darbe girişiminde bulunulmuştur. Öncelikle Hak ve Huzur Partisi olarak bu darbe girişimini gerçekleştiren ve bu tuzağı kuranları lanetliyoruz.” İfadelerini kullandı.

 “Darbelerin her türlüsüne; Cinsine, yapısına, siyasi görüşüne, kim tarafından ve kime karşı yapıldığına bakmaksızın karşı olduğumuzu net bir şekilde bir kere daha haykırıyoruz.” Diyen  Genel Başkan Gürsel YILDIZ  “Türk Silahlı Kuvvetleri göz bebeğimizdir, Namlusunu milletine,  polisine, askerine, siyasetçisine çevirenlere müsamaha  edemeyiz”dedi.

hak1 hak2 HAK3HUZUR1

Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere, Türkiye Büyük Millet Meclisi üyelerine, Hükümete, Siyasi Partilerimize,  Emniyet Güçlerimize, Askerlerimize, İstihbarat Elemanlarımıza ve Yüce Türk Milletimize camiamız ve ülkemiz adına şükranlarımı sunuyorum. Bu menfur hadisede milli irade adına mücadele ederken hayatını kaybeden başta Özel Harekât Polislerimize, Emniyet Güçlerimize, Askerlerimize ve Sivil vatandaşlarımıza Yüce Allah’tan rahmet,  yaralı olanlarımıza acil şifalar diliyorum.

HAK333

Rabbim Devletimizin, Necip Türk Milletinin yar ve yardımcısı olsun. Kardeşliğimizi birliğimizi ve beraberliğimizi daim eylesin.”

YORUMLAR

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar