Dolar : Alış : 7.3797 / Satış : 7.3930
Euro : Alış : 8.9778 / Satış : 8.9939
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya20°CRüzgarlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11126 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Goodyear Çalışanlarının Eğitime Katkıları Göz Kamaştırıyor!

19 Ağustos 2016 - 4 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Goodyear Çalışanlarının Eğitime Katkıları Göz Kamaştırıyor!
Goodyear Çalışanlarının Eğitime Katkıları Göz Kamaştırıyor!

Goodyear Çalışanlarının Eğitime Katkıları Göz Kamaştırıyor!

  • Goodyear Adapazarı, İzmit Fabrikaları ve Genel Merkezi’nin ortaklaşa düzenlediği Kütüphane ve Etüt Merkezi Yenileme çalışmaları sona erdi.

  • Sakarya’da bulunan Ekrem Oba İlkokulu’nun atıl halde bulunan kütüphanesi ve Etüt Merkezi’nin yenileme çalışmaları fabrika yöneticileri ve                         Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’nun gerçekleştirdiği açılışın ardından görücüye çıktı.

Sakarya Ekrem Oba ilkokulu Anaokulu öğretmeni Nur Akyel’in Goodyear’a başvurusu üzerine Adapazarı Fabrikası yetkilileri tarafından kütüphane ve etüt merkezinde ön araştırma yapılarak eksiklikler belirlendi. Goodyear‘ın tüm lokasyonlarında yapılan yardım duyurusuna çalışanlar büyük ilgi göstererek maddi ve fiziki olarak çalışmalara katıldı. Arifiye Belediyesi de organizasyona katkı sağlayarak, kütüphane ve etüt merkezi’nin yenileme çalışmasına önemli desteklerde bulundu.

Toplamda 3 hafta süren bu aktiviteye katılan Goodyear personeli oldukça keyifli vakit geçirdi. Birarada çalışmanın getirdiği büyük iyileştirmeler ve gözlerdeki mutluluk, aktivite esnasında görülmesi gereken önemli anlardandı.

7 Ağustos Pazar günü yapılan açılışa Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Goodyear Adapazarı Fabrikası Direktörlerinden Rick Hindi ve Ferhat Özmerzi, İdari İşler Müdürü Hüseyin Düzgeç, Ekrem Oba İlkokulu Müdürü Aydın Kara ve Goodyear çalışanları katılım gösterdi. Yenileme çalışmasını yerinde gören Arifiye Belediye Başkanı             İsmail Karakullukçu; “Eğitim ve Öğretim alanında, ilçemizde bulunan sanayi kuruluşlarının yanımızda olup bu tür güzel işler yapması bizlere güç veriyor. Bu yüzden Goodyear fabrikasının yöneticilerine ve organizasyona katılan çalışanlarına teşekkür ediyorum”  dedi.

goodyar1 goodyar2 goodyar3 goodyar4 goodyar5

Goodyear Adapazarı Fabrikası Direktörlerinden Rick Hindi ise yaptığı konuşmasında; “Öncelikle şirketim adına bu konuyla ilgili bize başvurduğunuz için teşekkür ederim. Goodyear’ın en önemli hedeflerinden birisi de çevresindeki topluluklarla işbirliği yapmaktır. Çalışanlarımızla birlikte bu işin içinde olup, özellikle kendimiz bu okulda çalışmak istedik. Ayrıca bu çalışmada bizlere yardımcı olan Arifiye Belediyesi’ne teşekkür ederim.” dedi.

Açılışın ardından okul masa tenisi takımı öğrencileri ve fabrika yöneticileri arasında düzenlenen turnuva ve pasta kesimi oldukça keyifli anlara sahne oldu.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar