- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11836 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Geyve’de Işıkları Yanmayan,Kaldırımı olmayan Çöplük Kesimler Var

15 Aralık 2016 - 3 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Geyve’de Işıkları Yanmayan,Kaldırımı olmayan Çöplük Kesimler Var
Geyve’de  Işıkları Yanmayan,Kaldırımı olmayan Çöplük Kesimler Var

Geyve’de 2.sınıf hizmet alan bölgeler var

Geyve İlçesi Son günlerde Ayvası,Üzümü ve Çimento Fabrikası ile en çok kendinden söz ettiren ilçelerin başında yer alıyor.Sakarya Medya Derneği Başkanı Mehmet Sağlam Geyve,Pamukova,Arifiye,Serdivan ve Adapazarı ilçelerindeki incelemelerin ilk durağı sabah saatlerinde Geyve ilçe Merkezi Oldu.
Sakarya Medya Derneği Başkanı Mehmet Sağlam” Sabah Kahvaltısınıda Geyve ilçe Merkezinde yaptıktan sonra Aracımızın yanına yaklaşan iki kişi siz gazetecimisiniz diye sordular. Siz Gazetecisi iseniz bu ilçede Çok güzel Çalışmalar oluyor.Ancak Kaldırımı olmayan,Işıkları yanmayan,Çamur deryası,Çöplükleri görmezden gelenler var.Bunları yazmazmısınız.Yoksa sizde korkak, Yanlı birilerinin kontrolundesiniz. deyince İlçe Merkezine girdiğimize bir tas çorba içtiğimize pişman olduk.

geyvesokaklari1

Otomatik alternatif metin yok.

Vatandaşarı aracımıza aldık.Bu anlattıkları bölgeyi göstermelerini istedik. Vardığımızda İnanamadık.Kaldırımı olmayan,Çöp deryası rezil bir durum.Geyve ilçesine yakışır durum değil SEDAŞ bir an önce bu bölgeye aydınlatma yapmalı,Belediye de Kaldırım yapıp Çöplük ortamını kaldırmalı,Çöplük olarak kullananlarada yeni yerler gösteremelidir.İnşallah bir daha bölgeye geldiğimde Işıklar yanıyor,kaldırım yapılmış.Çöplük kaldırılmış olsun”

Görüntünün olası içeriği: gökyüzü, açık hava, su ve doğa

Görüntünün olası içeriği: gökyüzü, bulut, açık hava ve doğa

Görüntünün olası içeriği: açık hava ve doğa

Görüntünün olası içeriği: açık hava

Görüntünün olası içeriği: gökyüzü, ağaç, açık hava, doğa ve su

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar