Dolar : Alış : 8.2694 / Satış : 8.2843
Euro : Alış : 9.9576 / Satış : 9.9755
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya25°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11854 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Geyve Belediyesi ile Hizmet-İş Sendikası toplu iş sözleşmesi imzaladı.

05 Mart 2018 - 3 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Geyve Belediyesi ile Hizmet-İş Sendikası toplu iş sözleşmesi imzaladı.
Geyve Belediyesi ile Hizmet-İş Sendikası toplu iş sözleşmesi imzaladı.

Bir süredir devam eden müzakerelerin anlaşma ile sonuçlanması üzerine Geyve Belediyesinde imzalar atıldı. Geyve  Belediyesi bünyesinde çalışan işçileri kapsayan toplu iş sözleşmesi imzalandı.

Geyve Belediyesi ile Hizmet-İş Sendikası arasında varılan anlaşma doğrultusunda, belediye işçilerinin 1 yıl süreyle geçerli olacak sosyal ödemeleri ile çalışma koşullarını belirleyen toplu iş sözleşmesi (TİS), Belediye Başkanı Murat KAYA ile Hizmet-İş Sendikası Sakarya Şubesi Başkanı Mehmet  Mesut GÖKDEMİR tarafından imza altına alındı.

Gökdemir yaptığı konuşmada, Geyve Belediyesi ve tüm Hizmet-iş üye çalışanlarının bölgedeki en iyi maaşı almasını istediğini ve bunun için çalıştıklarını dile getirerek, şunları söyledi: işçilerin çalışma şartlarını daha da iyileştirmek için gayret gösterdiklerini aktardı. İşçiye ve emeğe her zaman sahip çıktıkları belirten GÖKDEMİR: Sözleşmede belediye imkânlarını da gözettiklerini, sözleşmenin herkese hayırlı olması temennisinde bulundu.

Hizmet İş Sendikası Sakarya Şubesi Başkanı Mehmet Mesut GÖKDEMİR Geyve Belediyesi’nin, bölgenin önde gelen sözleşmelerinden birine  sahip olduğunu ifade ederek, “Bu konuda Belediye Başkanımız Sayın Murat KAYA ve ekibine teşekkür ederiz. Toplu iş sözleşmemizin tüm işçilerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Gökdemir, imza töreni sonunda Belediye Başkanı Murat KAYA ve ekibine teşekkür etti.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar