- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11814 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Gençlik Şühedanın İzinde

26 Aralık 2017 - 1 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Gençlik Şühedanın İzinde
Gençlik Şühedanın İzinde

Gençlik Şühedanın İzinde

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezi tarafından Sarıkamış Şehitlerini anma yürüyüşü düzenleniyor.

         Gençlik ve Spor Bakanlığınca 81 İlde Sarıkamış harekatında şehit olanlar için yürüyüş düzenleniyor. İlimizde de Sarıkamış harekatının 103. Yılında Sarıkamış dağlarında şehit olan dedelerimizi ve onların nezdinde tüm şehitlerimizi yad etmek amacıyla , Sakarya Gençlik Merkezi Adapazarı’nda yürüyüş gerçekleştirecek. 7 Ocak 2018 Pazar günü saat 09:45’de Adapazarı Olimpik Yüzme Havuz’unda toplanacak olan gençler , saat 10:00’da yürüyüşe başlayacaklar.

         Çark caddesi, Bulvar , Yeni Camii, Palmiye Caddesi güzergahından geçip, Yorgalar Mezarlığına gelecek olan gençler, burada Şehitler için yapılacak olan Saygı Duruşu, İstiklal Marşı , günün anlamını belirten ile konuşmalar ve Kuran-ı Kerim tilaveti ve dua programına katılacaklar.

         Gençlik Merkezi yönetimi tarafından etkinliğe katılanlara bayrak, bere, atkı ve eldiven gibi hediyeler verilecek. Program bitiminde ise çorba ikramı yapılacak.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel ; Fedakar ecdadımıza vefa borcunu hisseden tüm Sakaryalı hemşehrilerimizi yürüyüşümüze bekliyoruz. “ dedi.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar