- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11814 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Genç Saadetten Kongre Hazırlığı

08 Şubat 2018 - 1 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Genç Saadetten Kongre Hazırlığı
Genç Saadetten Kongre Hazırlığı

Genç Saadetten Kongre Hazırlığı

Saadet Partisi Sakarya İl Başkanlığı 18 Şubat Pazar günü saat 14.00’da 6. Olağan kongresini gerçekleştirecek. Bilge Başkan Temel KARAMOLLAOĞLU ’NUN katılacağı kongreye Gençlik Kolları hummalı bir çalışma yürütüyor.

Saadet Partisi Sakarya İl Başkanlığı 6. Olağan Kongresini 18 Şubat Pazar günü 14.00’da Atatürk Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirecek. Kongreye Saadet Partisi Genel Başkanı “Bilge Başkan” Temel KARAMOLLAOĞLU katılacak. İl Gençlik Kolları Başkanı Ali Ahmet ÇELİK İlçe Gençlik Kolları başkanları  ile yaptığı toplantıda açıklamalarda bulundu; “Sakarya Gençlik Kolları olarak Bilge Başkanımızı 500 genç kardeşimiz ile karşılayacağız.

Kongrede Sakarya’mızdaki genç arkadaşlarımız ile Genel Başkanımız, Bilge Başkanımızı buluşturmak için ayrı bir heyecanın içerisindeyiz. Başkanımızın ülke meselelerini bilge, yetkin ve vakarlı bir şekilde ele alması gençlerimize ve tüm milletimize örnek bir duruş sergilemesi bizim için önemli bir anlayış ve duruş teşkil etti. Kongre için tüm ilçelerde gençlik kollarımız hummalı bir çalışma yürütüyorlar. Sakarya gençliğimizin kalbine dokunmak için Saadet iktidarını ilmek ilmek dokumaya özen gösteriyorlar. Bizde buradan medya vasıtası ile sesleniyoruz tüm Sakarya’mızı tüm gençliğimizi kongremize davet ediyoruz. Siyasi görüşü ayırt etmeksizin tüm herkese kapımız sonuna kadar açıktır gelin ülke ve dünya meselelerini buradan bizden “Milli Görüşten” dinlemeye davet ediyorum”. Saygılarımla…

Saadet Partisi Sakarya Gençlik Kolları Başkanı Ali Ahmet ÇELİK

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar