Dolar : Alış : 7.3029 / Satış : 7.3160
Euro : Alış : 8.8059 / Satış : 8.8217
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya11°CYağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11297 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Genç Saadet Olarak Ağır Vebal Altındayız

23 Temmuz 2017 - 3 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Genç Saadet Olarak Ağır Vebal Altındayız
Genç Saadet Olarak Ağır Vebal Altındayız

Genç Saadet Olarak Ağır Vebal Altındayız

Saadet Partisi Gençlik Sakarya Kolları Temmuz ayı il divan toplantısı, İl Teşkilat Binasında; il yönetim kurulu üyeleri, ilçe yönetim kurulu üyeleri ve Milli Görüş davasına gönül vermiş gençlerin yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.

Temmuz Ayı İl Divan Toplantısında ana gündem Genç Saadet’e Türk halkı tarafından yüklenmiş olan misyon ve vizyondu. Genç Saadet Sakarya olarak sorumluluklarından bahseden Saadet Partisi Sakarya Gençlik Kolları Başkanı Ali Ahmet ÇELİK; “Biz Milli Görüşün siyasi temsilcisi olarak, üstelik bu siyasi hareketin Gençlik Kolları olarak ağır bir vebal altındayız. Bu sebepten dolayı gençliğin ve İslam aleminin kurtuluşu için çalışmak zorundayız. Etrafımıza baktığımızda Müslümanlar kendi topraklarında zulüm görüyorlar. Yaklaşık 12 gündür Filistinli kardeşlerimiz, Mescid-i Aksa’da huzurlu bir şekilde namaz kılamıyorlar. Huzurlu bir şekilde namaz kılmayı bırakın, Mescid-i Aksa’nın içine dahi giremiyorlar.”

TÜM HALKIMIZI BÜYÜK KUDÜS MİTİNGİNE BEKLİYORUZ!

“Yaşanan olaylar bizi derinden üzmektedir. Cuma namazı çıkışında Milli Görüş’ün en değerli teşkilatlarından biri olan Anadolu Gençlik Derneğimizin teşkilatlanarak diğer STK’lar ile gerçekleştirdiği basın açıklamaları ülkemizin dört bir yanında yapılarak Filistinli kardeşlerimize cesaret vermektedir. Saadet Partisi Genel Merkezinin almış olduğu kararla birlikte 6 Ağustos Pazar günü İstanbul Maltepe Meydanında Büyük Kudüs Mitingi yapma kararı alındı. Tüm Sakarya’lı kardeşlerimizi ve abilerimizi Kudüs’e destek vermek için, Müslümanları cesaretlendirmek için ve Müslümanları harekete geçirmeye teşvik etmek için yapacağımız bu mitinge davet ediyoruz.”

AMACIMIZ AHLAKI VE MANEVİYATI YÜKSEK BİR NESİL

“Milli Görüş 48 yıldır, kapatılan Siyasi Partileriyle ve Saadet Partisi’yle, Sivil Toplum Kuruluşlarıyla birlikte büyük harekettir ve çok başarılı işler yapmıştır. Bu sebepten dolayı Türk halkı hangi siyasi partiyi desteklerse desteklesin, hangi fikri savunursa savunsun Milli Görüşten beklentileri en büyük seviyededir. Bizde bir gençlik kolları olarak milletimizin geleceğini şekillendiren gençlerimiz için çalışmak zorunda olduğumuzu çok iyi biliyoruz. Bu yüzden yönetim kadromuz ile aldığımız kararlar doğrultusunda Sakarya’da uyuşturucuyla mücadele başlatmak için organizasyonlar planlıyoruz. Uyuşturucu ile mücadele konusunda yapacağımız çalışmaların fizibilite çalışmasını Yeşilay Sakarya Şubesi Başkanı Fatih KICIR beyle yaptığımız toplantı ile başlattık. Ahlakı ve Maneviyatı yüksek bir nesil yetiştirmek için çalışmalar planlıyoruz. Halkımızdan da bu bağlamda üstlerine düşen desteği bekliyoruz. Son olarak Merhum Milli Görüş Lideri Erbakan hocamızın sözünü hatırlatmak istiyorum Bir milletin asıl gücü topu tüfeği tankı değil, İnançlı ve imanlı gençliğidir. ” dedi.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar