Dolar : Alış : 7.3708 / Satış : 7.3841
Euro : Alış : 8.9420 / Satış : 8.9581
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya11°CYağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11296 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Genç MÜSAİD’dan Firma Ziyareti

18 Nisan 2017 - 2 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Genç MÜSAİD’dan Firma Ziyareti
Genç MÜSAİD’dan Firma Ziyareti

Genç MÜSAİD’dan Firma Ziyareti

Genç MÜSİAD Başkanı Uğur ÇARBOĞA ve Uluslararası İlişkiler Birim Başkanı Osman EMİNLER Sakarya Genç MÜSİAD’ ın kurmuş olduğu Uluslararası Genç Ticaret Köprüsü kapsamındaki yabancı öğrenciler ile birlikte Sakarya MÜSİAD Şube Başkanı Yaşar COŞKUN’ u iş yerinde ziyaret etti. Ziyarette fabrika gezilerek üretimdeki ürünler ile ilgili detaylı bilgi alındı.

YENİ PAZARLAR SAĞLIYORUZ

Genç MÜSİAD Başkanı Uğur ÇARBOĞA: “ Şehrimizde okuyan girişimci ruha sahip, ülkesinde yatırım yapmak isteyen uluslararası öğrenciler ile şehrimizin önemli firmalarını ziyaret ederek yabancı öğrencilerin ülkemizdeki ve şehrimizdeki firmaların tanınmasını sağlıyoruz. Bazı öğrencilerin 5 dil bildiğini ifade eden ÇARBOĞA bu öğrenciler ile firmalarımız arasındaki bağı oluşturup firmalarımıza özellikle Afrika bölgesinde yeni pazarlar bulmasını ve ihracatlarına destek olmasını hedefliyoruz” dedi.

VİZYONER GENÇLİK

Ziyaretten çok memnun kaldığını ifade eden MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı ve Coşkunlar Havai Fişek Fabrikası’nın sahibi Yaşar COŞKUN ise: “Şehrimizde okuyan uluslararası öğrencilerin öğrenim dönemlerinde, şehrimizdeki ve ülkemizdeki pazarları genç yaşta tanıması, geleceğe ufukla bakan vizyoner bir gençliğin oluşmasını sağlayacaktır. Şehrimize ve ülkemize yapmış olduğu değerli projeleri için Sakarya Genç MÜSİAD’ ı tebrik ediyorum” dedi.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar