- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11810 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Gelecek Partisi Gölcük Gençlik Kolları Başkanı olarak Kocaeli Eski Milletvekilinin Yeğenini atandı.

03 Mart 2021 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Gelecek Partisi Gölcük Gençlik Kolları Başkanı olarak Kocaeli Eski Milletvekilinin Yeğenini atandı.
Gelecek Partisi Gölcük Gençlik Kolları Başkanı olarak Kocaeli Eski Milletvekilinin Yeğenini atandı.

Gelecek Partisi Gölcük Gençlik Kolları Başkanı olarak Kocaeli Eski Milletvekilinin Yeğenini atandı.
Gelecek Partisi Gölcük Gençlik kollarımıza Hamidiye köyünden Geçmiş dönem de Üç dönem İzmit Büyükşehir Belediye Başkanlığı yanı sıra, 2002- 2007 döneminde Kocaeli Milletvekili olarak Meclis’de de görev alan Sefa Sirmen’in yeğeni Makine mühendisi ve aynı zaman da İşletme okumaya da devam eden Gölcük’ümüzün gençlerini temsilin de örnek vaadedecek olan Aytül Sirmen ilçe başkanı Kadriye Güner’in atamasıyla göreve başladı.
İlçe başkanımız sayın Kadriye Güner’in takdiri ile görevime atandım ve Bismillah diyerek çalışmalarımıza başladık. Genel başkanımız sayın Prof.Dr. Ahmet Davutoğlu Hocamızın gençlerimizin en önemli sorunlarından biri olan mülakat sistemi ile kayırmacılığa son verilmesini, kamu yönetimindeki ehliyet ve liyakat sistemine, kayırmacılık ve farklı çıkarların gözetilmesine asla kabul etmediği dini ya da seküler hiç bir yapının devlet içerisinde hiç bir konuda ayrıcalıklı bir konum müsade etmeyeceğine, demokrasinin şeffaflık ve hesap verilebilirlik ilkesinin benimsenmesine, kadına şiddete, çocuk istismarı konusunda duyarlı politikalar izlemesine, çalışma barışına önem vererek işçi ve işveren arasında adaletli yapıyı gözetmesine, çocuklarımıza ve gençlerimize barış ve hoşgörü zemininde ve bu yaklaşım doğrultusunda eğitim programı inşa etmesine, siyasi etik kanunun yasallaşmasına ve eğitici kimliği ile gençlerin önünü açıcı politikalar izleyerek bizleri geleceğin inşasına dahil etmesi benim Gelecek Partisine girmemdeki en önemli etkenlerdir.


Peki ben Partimiz de Gençlik kolları olarak nasıl bir çalışma izleyeceğim ?
Sözlerime Ulu Önder Atatürk’ün bir sözüyle başlamak istiyorum;
Gençler! Cesaretimizi kuvvetlendiren ve devam ettiren sizsiniz. Siz, almakta olduğunuz eğitim ve kültür ile insanlık meziyetinin, vatan sevgisinin, fikir özgürlüğünün en değerli simgesi olacaksınız. Ey yükselen yeni kuşak! Gelecek sizindir. Cumhuriyeti biz kurduk; onu yükseltecek ve devam ettirecek sizsiniz!
Gölcük Gelecek Gençlik olarak yapacaklarımızın da teminatını bu sözler ile belirtmek isterim.Biz gençlerin tüm ideallerini ve sıkıntılarını yönetimimle birlikte dile getireceğim.Saha da biz gençlerin çıkarları üzerine alternatifler üretip sorun çözücü bir yaklaşım ile yol gösterici bir siyasi dil ile yapıcı çalışmalar yapacağım.Beni bu göreve kabul buyuran ve gençlere öncelik sağlayan Genel Başkanımıza teşekkür ediyorum. Genel başkanımızın eğitimci olması ile bizlere seslenişlerini , siyasal ve etik değerlerini bilgi birikimlerini en iyi şekilde genç arkadaşlarıma aktaracağım.Tüm Gölcüklü hemşerilerimize saygılarımı sunuyor sağlıklı günler diliyorum.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar