- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11836 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Gelecek İçin Biz Geleceğiz

19 Aralık 2017 - 2 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Gelecek İçin Biz Geleceğiz
Gelecek İçin Biz Geleceğiz

Gelecek İçin Biz Geleceğiz

Sakarya Üniversitesi Sapanca Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı ikinci sınıf öğrencileri Sosyal Sorumluluk Yönetimi Dersi Kapsamında, “Gelecek İçin Biz Geleceğiz” sloganı ile, Sapanca Gazipaşa İlkokulu’nda anasınıfı ve İlkokul öğrencileri için 13 Aralık Çarşamba günü gün boyu etkinlik düzenledi.

GAZİPAŞA ŞENLENDİ

Sapanca MYO Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programının organize ettiği, ev sahipliğini Gazipaşa İlkokulu Müdürü Selahattin Çağır ve Müd. Yard. Arif Ziya YANIK’ ın yaptığı etkinliğe; Sapanca MYO Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı Başkanı Öğr. Gör. Servet SEZGİN, Sapanca Belediye Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Emine TARIM, Öğr. Gör. Uğur ÖZEN, Gazipaşa öğretmenleri ve veliler katıldı.

Sapanca MYO Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı Başkanı Öğr. Gör. Servet SEZGİN, etkinliğin yapılmasına imkan sağladıkları için Gazipaşa İlkokulu Müdürü Selahattin ÇAĞIR’ a, Müdür Yard. Arif Ziya YANIK ve sınıf öğretmenlerine, anaokulunun tefrişatlandırılmasında  katkıda bulunan sponsorlara teşekkür ederek Sapanca Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müd. Emine TARIM’ a, Somut Olmayan Kültürel Miras Taşıyıcı Geleneksel Tiyatro Sanatçısı Seçkin BAYRAMOĞLU’ na projeye yapmış olduğu katkılardan dolayı teşekkür belgesi takdim etti.

ANASINIFI YENİLENDİ

Gazipaşa İlkokulu anasınıfının ihtiyacı olan malzemeler sağlanarak yeni, güzel bir oyun ve çalışma ortamı hazırlandı. Etkinlik anasınıfı çocuklarına verilen kahvaltıyla başladı. Ardından parmak boyası etkinliği, palyaçolar ile müzik eşliğinde şarkılar söyleyip oyunlar oynadılar.

EĞİTEN VE GÜLDÜREN MİKROP

Gazipaşa İlkokulu’nun kapalı spor salonunda “Gelecek İçin Biz Geleceğiz” proje ekibi, İlkokul öğrencilerini “Hacivat ve Karagöz” gölge oyunu ve eğlence ile buluşturdu. Çocuklar için hazırlanmış olan gölge oyunu “Hacivat ve Karagöz” Somut Olmayan Kültürel Miras Taşıyıcı, Geleneksel Tiyatro Sanatçısı Seçkin BAYRAMOĞLU “MİKROP” adlı eğitici mizah gölge oyunuyla çocukları mikroplara karşı bilinçlendirdi. Eğlence dolu dakikalar yaşattı. Gölge oyunu sonrası öğrencilerle bilgi yarışması yapıldı. Tekerlemeler söyleterek, oyunlar oynandı. Yarışma sonunda çocuklara “Gelecek İçin Biz Geleceğiz” amblemi olan kışlık eldivenler ve hediyeler dağıtıldı.

Kahkaha ve neşesi eksik olmayan gösteri ve yarışmanın sonunda çocuklarla eğlenceli müzikler eşliğinde oyunlar oynandı. Etkinlik bitiminde öğretmen, veli ve öğrencilerin eğlenceli dakikalar geçirerek tüm çocukların gülüyor olması “Gelecek İçin Biz Geleceğiz” projesinin amacına ulaştığını gösterdi.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar