- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11814 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Furkan Cebeci Saadet Partisi’nden Aday Adayı Oldu

06 Mayıs 2018 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Furkan Cebeci Saadet Partisi’nden Aday Adayı Oldu
Furkan Cebeci Saadet Partisi’nden Aday Adayı Oldu

 Furkan Cebeci Saadet Partisi’nden Aday Adayı Oldu

Saadet Partisi Sakarya İl Başkanlığı, 24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak olan milletvekilliği genel seçimi için milletvekili aday adayları belli olmaya başladı. Son aday adayı İş Adamı Furkan Cebeci.

Saadet Partisi Sakarya İl Başkanlığına yapılacak olan genel seçimler öncesi milletvekili aday adayı başvuruları devam ediyor. Son aday adayı İş Adamı Furkan Cebeci oldu. Furkan Cebeci, başvuru formunu Saadet Partisi Sakarya İl Seçim İşleri Başkanı Cahit Baykal’a teslim etti.

Furkan Cebeci, yaptığı başvuru sonrası açıklamalarda bulundu. Saadet Partisi olarak seçimlerden iyi bir netice alacakları temennisinde bulunan Aydınlı, seçimi kazanacaklarını vurguladı.

“ 24 Haziran 2018 tarihinde gerçekleştireceğimiz genel seçimin ülkemiz ve milletimiz adına hayırlara vesile olmasını rabbimden niyaz ediyorum. Saadet Partisi Sakarya milletvekilliği aday adayı olmaktan son derece heyecan ve mutluluk içerisindeyim. Saadet Partisi olarak bu seçimlerde iktidarı aziz milletimiz ile el ele verip alacağız. Kamplaşmadan uzak birleştirici, bütünleştirici siyaset anlayışını ülkemizde tekrardan iktidara taşıyacağız.”

Furkan Cebeci Kimdir?

1989 yılında Sakarya’da doğdu. Eğitim hayatını Sakarya’da tamamladı. Yapı malzemeleri ve inşaat alanında faaliyet gösteren firmasında Genel Müdür olarak iş hayatına devam etmektedir. Çocukluğundan beri Anadolu Gençlik Derneği ve Saadet Partisi’nin çeşitli kadrolarında önemli görevler üstlenmiştir.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar