- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11836 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Fevzi Kılıç AA Sakarya Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti

03 Mart 2018 - 2 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Fevzi Kılıç AA Sakarya Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti
Fevzi Kılıç  AA Sakarya Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti

‪AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç ile Yönetim Kurulu Üyeleri Anadolu Ajansı Sakarya Bölge Müdürlüğünü ziyaret ettiler. Anadolu Ajansı Sakarya Bölge Müdürü Salih Yalçıntaş ‪AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç ‘a  Anadolu Ajansı’nın (AA), zengin haber ve fotoğraf arşivinden hazırladığı 2017 Yıllığını takdim etti

AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç 11 Mart Pazar günü saat 15 oo de CUMHURBAŞKANI ve Ak Parti Genel Başkanı RECEP TAYYİP ERDOĞAN’nın katılımlarıyla gerçekleştirilecekleri 6 Olağan İl Kongre davetiyesini Anadolu Ajansı Sakarya Bölge Müdürü Salih Yalçıntaş teslim etti.

 

Ak Parti İl Başkanı Sayın Fevzi Kılıç İl Başkan Yard. Fevzi Gürsoy İl Gençlik Kolları Başkanı  Yusuf Demir 11 Mart Pazar günü saat 15 oo de CUMHURBAŞKANI ve Ak Parti Genel Başkanı RECEP TAYYİP ERDOĞAN’nın katılımlarıyla gerçekleştirilecekleri 6 Olağan İl Kongre davetiyesi tüm cami dernekleri adına  Türkiye Camii Ve Kur’an Kursları Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Recep Kıyak ‘a  takdim ederek, Camii Dernek Başkanları ve Dernek Yöneticilerini eşleriyle beraber davet ettiler.


Türkiye Camii Ve Kur’an Kursları Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Recep Kıya”Sayın Fevzi Kılıç‘a Bu nazik ziyaretinden ve davetlerinden dolağı Federasyonumuz adına Teşekkür ederim..”

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, gülümsüyor, yazı

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar