Dolar : Alış : 8.2694 / Satış : 8.2843
Euro : Alış : 9.9576 / Satış : 9.9755
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya20°CÇok Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11845 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

“Ferrero ödülünü Arif Emre Yanar kazandı”

15 Mart 2018 - 1 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»“Ferrero ödülünü Arif Emre Yanar kazandı”
“Ferrero ödülünü Arif Emre Yanar kazandı”

Ferrero ödülünü Arif Emre Yanar kazandı

Ferrero’nun 2012 yılında başlattığı, “Değerli Tarım Uygulamaları” kapsamındaki eğitimler, faaliyetler ve etkinlikler devam ediyor.

Fındık üretimine ve üreticisine destek olmayı amaçlayan bu proje kapsamında Sakarya, Düzce, Ordu, Giresun ve Trabzon’daki okullarda düzenlenen ve toplamda 102 öğrencinin katıldığı fotoğraf etkinliklerinde gerçekleştirilen yarışmalarda illere göre kazananlara ödüller verildi.

Sakarya’nın Akyazı ilçesindeki Konuralp Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirilen ve 21 öğrencinin katıldığı yarışmada jüri tarafından yapılan değerlendirmede aynı okul öğrencisi Arif Emre Yanar birinci seçildi. Arif Emre Yanar’a ödül olarak fotoğraf makinesi hediye edildi.

Etkinliklerde her ilde pilot olarak seçilen okullarda, öğrencilere önce teorik fotoğraf eğitimi verildi. Ardından okullarında özel olarak hazırlanan stüdyolarda tamamen kendi görüş açıları ile fotoğraf çekmeleri sağlandı.

Gençlerin daha iyi bir geleceğe hazırlanmasında sanatın gücünü kullanmak amacıyla Ferrero tarafından düzenlenen etkinlikte çekilen tüm fotoğraflar önümüzdeki günlerde örnek bahçelerde sergilenecek.  Gençler, aileleriyle fındık bahçelerinde ağırlanacaklar.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar