Dolar : Alış : 8.0514 / Satış : 8.0659
Euro : Alış : 9.6802 / Satış : 9.6977
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya19°CGök Gürültülü Sağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11822 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Eyüp Yıldırım“Dip dalga Sakarya’dan başlayacak”

15 Haziran 2018 - 1 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Eyüp Yıldırım“Dip dalga Sakarya’dan başlayacak”
Eyüp Yıldırım“Dip dalga Sakarya’dan başlayacak”

Saadet Partisi Sakarya Milletvekili adayı Eyüp Yıldırım, seçim çalışmaları sırasında dolaştıkları Sakarya genelinde büyük bir sessizliğin hakim olduğunu ifade ederek, “Sakarya, fırtına öncesi sessizliği yaşıyor. İnsanlarımız mutsuz ama umutsuz değil. Sahada Saadet Partisi’ne büyük bir teveccüh var. Sakarya, bir değişim arıyor. Dip dalga Sakarya’dan başlayacak” diye konuştu.

Sakarya değişimin öncüsü olacak

Saadet Partisi Sakarya Milletvekili adayı Eyüp Yıldırım seçim çalışmalarını sürdürüyor. Diğer seçimlere göre sahaya büyük bir sessizliğin sahip olduğunu belirten Yıldırım, “İnsanlarımız bıktırılmış, yıldırılmış. Konuşursam başıma bir şey gelir düşüncesiyle sindirilmiş. Sakarya, fırtına öncesi sessizlik yaşıyor. İnsanlarımız sandıkta konuşacak. Tıpkı 2002 seçimlerinde olduğu gibi öyle bir konuşacak ki, Türkiye’nin siyasi düzeni baştan sona yenilenecek, değişecek. Ve Türkiye 25 Haziran sabahı güzel bir güne uyandıklarında görecekler ki, aslında ülkemiz asla ve asla alternatifsiz değilmiş. Bu dip dalga Sakarya’dan başlayacak. Sakarya, değişimin öncüsü olacak.” Şeklinde konuştu.

Saadet Partisi’ne büyük bir teveccüh var

Sahada Saadet Partisi’ne büyük bir teveccüh olduğunu memnuniyetle gördüklerini anlatan Yıldırım, “Her gittiğimiz yerde insanlarımız ile kucaklaşıyoruz. Saadet Partisi’nin bu ülkenin ve Sakarya’nın hiçbir zaman eskimeyecek bir dostu olduğunu görüyorlar ve bunu artık bize hissettiriyorlar. Çünkü bizim insanımızın kendisine en yakın gördüğü parti Saadet Partisi’dir. Biz bu düşüncenin bu seçimde oya dönüşerek, Saadet Partisi’ne ülkeyi yönetme ehliyetinin verileceğine inanıyoruz. Artık Sakarya da hak edildiği gibi yönetilmeli.” Dedi.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, gülümsüyor, takım elbise

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar