- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11845 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Eyüp Yıldırım ’dan 18 Mart kutlaması

18 Mart 2018 - 1 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Eyüp Yıldırım ’dan 18 Mart kutlaması
Eyüp Yıldırım ’dan 18 Mart kutlaması

Saadet Partisi Sakarya İl Başkanı Eyüp Yıldırım Çanakkale zaferi yıldönümü nedeni ile bir basın açıklaması yayınladı.

Çanakkale zaferi aslı itibari ile mananın maddeye zaferidir” diyen Eyüp Yıldırım ; “Ecdadımız milletinin ırzını, vatan toprağını, geleceğini küffar ordusuna karşı savunmak adına canıyla, malıyla, topuyla, tüfeğiyle, yaşlısıyla, genciyle birlik olup topyekûn bir destana imza atmıştır” dedi.

“Bundan 100 yıl önce, sahip oldukları askeri ve teknolojik güce güvenerek Çanakkale’ye gelenler, milletimizin iman gücü karşısında asla unutamayacakları bir ders almışlardır.

Çanakkale, milletimizin hangi şart olursa olsun esaret ve dayatmaya asla boyun eğmeyeceğinin ispatıdır” diyen Yıldırım; “Çanakkale destanı birlik ve beraberliğimizin ne kadar güçlü temellere sahip olduğunun en büyük göstergesidir. Milletimizin sahip olduğu bu üstün kardeşlik ve iman gücünü bilen emperyalist güçler, şimdi karanlık emellerini gerçekleştirebilmek için, kardeşliğimizi bozmaya çalışmaktadır. Ancak bir kez daha ifade etmek istiyorum ki; milletimiz sahip olduğu tecrübe, şuurla bundan önce olduğu gibi bundan sonra da bu karanlık oyunlara dur demesini bilecektir. Bu temenni ile, milletimizin Çanakkale Zaferi’ni kutluyor, bu vatanı canları pahasına bizlere emanet eden tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum” diyerek sözlerini noktaladı.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar