Dolar : Alış : 8.1433 / Satış : 8.1580
Euro : Alış : 9.7816 / Satış : 9.7992
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya18°CÇok Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11836 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Eyüp GÜZEL “Gelir adaletsizliğine acilen çözüm bulunmalı”

21 Kasım 2016 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Eyüp GÜZEL “Gelir adaletsizliğine acilen çözüm bulunmalı”
Eyüp GÜZEL “Gelir adaletsizliğine acilen çözüm bulunmalı”

Hak ve Adalet Partisi Genel  Başkan Yardımcısı  Eyüp GÜZEL”Gelir adaletsizliğine acilen çözüm  bulunmalı”dedi.

Eyüp GÜZEL” Bazı ülkelerin kendilerine hizmet eden terör örgütlerini, diğerlerinden ayıratak müttefik muamelesi yapıldığını ibretle görüyoruz.

Binlerce insanı katleden terör örgütleri, Batı’nın en önemli merkezlerinde, rahatça propaganda yapıyor. Bu olmaz, olamaz!

Bana dokunmayan yılan bin yaşasın anlayışıyla, bundan kurtulamazsınız
çünkü teröristin iyisi yoktur.

Medeniyetlerin ruhu olan insanlık, bugün can çekişmektedir.Savaşlar belki tarihin sonunu getirmiyor ama emin olun,insanlığın sonudur”

asapancayokmuoluyon19
Eyüp GÜZEL”Küreselleşmenin maksadı, azgelişmiş ve gelişme sürecindeki dünya ülkelerinin her türlü kaynağının küresel güçler tarafından sömürülmesi ve bu ülkelerin her alanda teslim alınmasıdır”

asapancayokmuoluyon22

Eyüp GÜZEL”Uluslararası terör; devlet merkezli terördür. Devletlerle ilişkisi olan, devletin desteklediği, devlete karşı mücadele eden terör gruplarının eylemleri uluslararası terör kapsamına girer.

asapancayokmuoluyon20

Eyüp GÜZEL”Genellikle uluslararası emek göçüne odaklanan ekonomik göç teorilerine göre, uluslararası göç maaşlar ve ülkeler içindeki iş bulma piyasasındaki farklılıkların bir sonucudur.2011 yılında Suriye’de başlayan kriz nedeniyle Türkiye’ye sığınmış olan Suriyeliler bu üç kategorinin de dışında tutulmaktadır. Türkiye, Suriyeli sığınmacılar için sınırsız kalış, zorla geri göndermeye karşı koruma ve acil ihtiyaçlara yanıt veren bir geçici koruma rejimi uygulamaktadır. Geçici koruma rejimi, kimlik belgeleri olmayanlar da dâhil, tüm Suriyeli sığınmacıları, Suriye’den gelen Filistinlileri ve Suriye’den gelen vatansızları kapsamaktadır.”

asapancayokmuoluyon40

Eyüp GÜZEL”Küresel çifte standart,küresel terör, küresel göç,yabancı düşmanlığı ve dünyada ki gelir adaletsizliğine acilen çözüm sunulmalıdır

savastan2

musuldan

YORUMLAR

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar