Dolar : Alış : 8.2694 / Satış : 8.2843
Euro : Alış : 9.9576 / Satış : 9.9755
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya25°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11854 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Eurasia Rail, 2 – 4 Mart 2017’de sektörü bir araya getirecek

28 Kasım 2016 - 2 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Eurasia Rail, 2 – 4 Mart 2017’de sektörü bir araya getirecek
Eurasia Rail, 2 – 4 Mart 2017’de sektörü bir araya getirecek

Dünyanın en büyük 3 demiryolu fuarından biri olan Eurasia Rail, 2 – 4 Mart 2017’de sektörü bir araya getirecek…

Hızla gelişen demiryolu sektörü yerli üretim ile ekonomiye katkı sağlıyor!

Sürdürülebilir kalkınma hamlelerinin en önemli halkalarından olan demiryolu sektörü, Türkiye’de üretilen tramvayın yerli ekonomiye katkısıyla dikkat çekiyor. Uluslararası Demiryolu, Hafif Raylı Sistemler, Altyapı ve Lojistik Fuarı – Eurasia Rail, yerli projeler ile gelişmeye devam eden demiryolu sektöründeki en son ürün, hizmet ve teknolojileri, sektör profesyonelleriyle buluşturmaya hazırlanıyor.

Türkiye’nin lider sektörlerinde lider fuarlar düzenleyen ITE Turkey’nin grup şirketleri arasında yer alan EUF – E Uluslararası Fuarcılık tarafından düzenlenen Uluslararası Demiryolu, Hafif Raylı Sistemler, Altyapı ve Lojistik Fuarı – Eurasia Rail; 2 – 4 Mart 2017’de 7’inci kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. 30 ülkeden 300 marka ve firmanın yer alacağı fuar; T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ve T.C. Devlet Demiryolları’nın ev sahipliğinde, TÜVASAŞ, TÜDEMSAŞ, TÜLOMSAŞ ve KOSGEB’in desteğiyle düzenleniyor.

fuar1

Modern dünyayı şekillendiren en önemli sektörler arasında yer alan demiryolu, Türkiye’deki hızlı gelişimini başarılı ile sonuçlanan yerli yatırımlar ile sürdürüyor. Yurt dışından 2,3 milyon avro bedelle ithal edilen tramvayın emsalinin Bursa’da faaliyet gösteren yerli bir firma tarafından 1,6 milyon avro karşılığında üretilmesi, yerli üretimin ekonomiye katkısını gözler önüne seriyor.

ITE Turkey Nakliye & Lojistik Grup Direktörü Moris Revah: “Bursa’da Türk mühendisleri tarafından Avrupa standartlarında hayata geçirilen tramvay üretimi, hem Türkiye ekonomisi hem de Türk demiryolu sektörü için oldukça önemli bir yatırım. Avrupa standartlarında üretilen yerli tramvay ile Türkiye, üretim konusunda dünya standartlarını yakaladı. Demiryollarında modernizasyon ve taşıma kapasitesi arttırmak üzere başta Avrupa ülkelerinin yatırımları devam ediyor. Ülkemiz ise yaptığı üretimin ihracatını artırmak üzere yeni pazarlar arayışında. Fuar kapsamında gerçekleştirilecek ikili iş görüşmelerinin sektör ve ülke ekonomisine büyük katkı sağlayacaktır” dedi.

Dünyanın dört bir yanından üretici ve tedarikçilerin ürün, hizmet ve teknolojilerini sergileyecekleri fuarı, 10.000’i aşkın demiryolu profesyonelinin ziyaret etmesi hedefleniyor. Profesyonel ziyaretçilerin sektörün önde gelen üretici firmalarıyla buluşmasını sağlayan, yenilikleri yakından takip etmelerine fırsat sunan Eurasia Rail, eş zamanlı düzenlenecek konferans ve seminer programları ile de sektörel bilgi ve deneyim paylaşımı konusunda önemli bir platform oluşturacak.

www.eurasiarail.eu

EUF – E Uluslararası Fuarcılık ve ITE Turkey Hakkında

ITE Turkey’nin bünyesinde yer alan EUF – E Uluslararası Fuar Tanıtım Hizmetleri A.Ş., ambalaj, enerji, iş makinaları, gıda, mobilya, kırtasiye, promosyon, su ve atıksu arıtma, turizm, raylı sistemler ve lojistik sektörlerinde 1999 yılından fuarlar düzenlemektedir. Uluslararası fuarcılık şirketi ITE Group Plc.’nin küresel bilgi ağı, tecrübesi ve global işbirliklerinin de desteğiyle EUF A.Ş.; ANKOMAK (Uluslararası İş Makineleri, Yapı Elemanları ve İnşaat Teknolojileri Fuarı, IPACK TURKEY (Uluslararası Ambalaj, Paketleme ve Gıda İşleme Sistemleri Fuarı), IWE ISTANBUL WATER EXPO (Istanbul Su ve Atıksu Arıtma Teknolojileri Fuarı ve Konferans, EMITT ( Doğu Akdeniz Seyahat ve Turizm Fuarı), EURASIA RAIL ( Uluslararası Demiryolu, Hafif Raylı Sistemler, Altyapı ve Lojistik Fuarı), GLOBAL OIL & GAS TURKEY (Türkiye Uluslararası Petrol & Gaz Konferansı) ve WORLDFOOD ISTANBUL’u (Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı) gerçekleştirmektedir.

ITE Turkey Hakkında

ITE Turkey, uluslararası fuarcılık şirketi ITE Group’un Türkiye ofisidir. Türkiye’nin lider sektörlerinde lider fuar organizasyonları düzenleyen ITE Turkey, YEM Fuarcılık, EUF – E Uluslararası Fuar Tanıtım Hizmetleri, Ekin Fuar, Platform Uluslararası Fuarcılık ve TF Fuarcılık şirketlerinden oluşmaktadır.

Yapı, turizm, kozmetik, gıda, moda, enerji, ambalaj, iş ve inşaat makineleri, raylı sistemler ve lojistik sektörlerinde Türkiye’nin lider fuarlarını düzenleyen ITE Turkey gücünü, Türkiye ve bölgedeki deneyiminin yanı sıra grup şirketleri arasında yer aldığı ITE Group’un küresel ağından alıyor. 20 ülkede 32 ofisi, 1.000’i aşkın deneyimli personeliyle dünya çapında yılda 240’ı aşkın fuar ve konferans düzenleyen ITE Group Plc.’nin Türkiye ofisi olan ITE Turkey, fuarcılık sektöründeki güçlü küresel ağını, içinde yer aldığı her bir sektöre aktararak, düzenlediği fuarlarda yeni iş, işbirliği ve satınalma fırsatları yaratıyor, bu sektörlerin gelişmesine katkıda bulunuyor.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar